بهداشت دهان و دندان

علائم کم کاری تیروئید در بچه ها

کم کاری تیروئید می تواند در رشد قدی کودک و همچنین در رشد دندان ها تاثیر داشته باشد و منجر به بلوغ دیررس در بچه ها گردد. علاوه بر این بروز اختلالات شدید و فرایند رشد مغزی از آسیب های جدی این بیماری در بچه ها محسوب می گردد.

11 بهمن 1398

استفاده از شربت ذرت به جای شکر در کچاپ گوجه فرنگی

نتایج یک پژوهش نشان می دهد استفاده از شربت ذرت با فروکتوز بالا به جای شکر بر ویژگی های کیفی و حسی کچاپ گوجه فرنگی تاثیر مثبتی دارد.

20 شهریور 1398

ورود کشتی گیران به ماجرای گاندو

حوا دختری که دست راستش طعمه گاندو شد. او این روزها باید با نوشتن و کار کردن با دست چپ عادت کند. در روزهای اخیر قهرمانان کشتی ایران به جنوب شرقی ترین نقطه ایران رفتند تا با حوا و آسیه دیدار نمایند. قهرمانانی که از حمله گاندو نجات یافته اند.

19 شهریور 1398

چرا برای سفر، باید بیمه مسافرتی خرید؟

چرا بیمه مسافرتی بخریم یا لزوم خرید بیمه مسافرتیبیشتر گردشگران ایرانی خرید بیمه مسافرتی را برای سفرهای خارج از کشور خود، لازم و با اهمیت نمی دانند. حتی عده ای این گزینه سفر را جزو لاکچری ها یا هزینه های اضافه سفر می دانند. در صورتی که آژانس های گردشگری...

13 شهریور 1398

تمدید 90 روزه؛ رنگ کردن گنجشک به جای قناری

با وجود تمدید معافیت های هسته ای در چارچوب برجام از سوی آمریکا، در عمل به خاطر سنگ اندازی ها و ایجاد مانع و تردید در راستا کار، انجام اقدامات مربوط به این معافیت ها با اخلال جدی روبرو شده است و باید گفت بود و نبود آن چندان تفاوتی به حال ایران ندارد.

12 شهریور 1398