اخبار صنعت

بازیکنانم انتظارم را برآورده نکردند، از نام هیچ حریفی نمی ترسیم

خبرنگاران/هرمزگان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت:انتظارم از بازیکنانم این بود که در این ملاقات هم مثل بازی های گذشته خوب باشیم اما شاگردانم مثل چند بازی اخیر نبودند.

8 بهمن 1398

طرح داعش برای تسلط بر نفتخانه به دست حشد شعبی ناکام ماند

به گزارش خبرنگاران به نقل از النهرین، صادق الحسینی رئیس کمیته امنیتی شورای دیالی اظهار داشت: نیروهای حشد شعبی طرح داعش برای رسیدن به سرزمین نفت در عراق را ناکام گذاشتند.

5 بهمن 1398

پوتین: روسیه از اهرم فشار اقتصادی برای حل مسائل سیاسی استفاده نمی کند

رئیس جمهوری روسیه تأکید کرد، این کشور هرگز برای حل و فصل مسائل سیاسی از اهرم های اقتصادی استفاده نکرده و به رغم تکمیل خط لوله جریان شاقتصادی -2، از ارسال گاز به اروپا از طریق خاک اوکراین صرف نظر نخواهد کرد.

2 بهمن 1398

بیشترین چاه های غیر مجاز کشور در حوضه آبریز دریاچه ارومیه است

خبرنگاران/آذربایجان غربی معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: مواد آلی 60 درصد ازخاک کشور کمتر از یک درصد است.

15 دی 1398

نتایج هفته نخست لیگ برتر کاراته

هفته اول لیگ برتر کاراته در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

8 دی 1398

هوآوی هشت دسته بندی جدید از کاربردهای تجاری 5G را معرفی کرد

در دهمین گردهمایی جهانی پهنای باند موبایل (Global MBBF)، هوآوی در مقاله ای هشت دسته بندی جدید را در زمینه کاربردهای عمومی و تجاری 5G معرفی کرد.

5 دی 1398

تنها کاروانسرای مدور ایران نیازمند توجه مسئولان است

مدیر تنها کاروانسرای مدور ایران که پس از مرمت و تبدیل به اقامتگاه سنتی برای گردشگران خارجی پیروز به کسب دیپلم افتخار یونسکو در سال 2006 میلادی شد، می گوید: این اقامتگاه با وجود پیگیری های مکرر هنوز فاقد امکانات زیرساختی مانند آب آشامیدنی، سوخت و تلفن است.

27 آذر 1398

الحلبوسی: درخواست هایی برای استیضاح عبدالمهدی و 4 وزیر عراقی دریافت کردیم

رئیس مجلس عراق گفت که درخواست هایی در مورد استیضاح نخست وزیر و چهار وزیر عراقی تحویل ریاست مجلس شده است.

26 آذر 1398

مردم کالای اساسی را گران می خرند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که دولت ارز دولتی را به شیوه نادرستی توزیع می کند، مردم همچنان کالاهای اساسی مورد نیاز خود را گران می خرند.

22 آذر 1398

ارزش لیر کاهش یافت

به دنبال کاهش مجدد نرخ بهره در ترکیه، ارزش لیر کاهش یافت.

20 آذر 1398

روس نفت عربستان را صادرکننده ضعیف نفت خواند!

مدیر شرکت روس نفت روسیه خطاب کردن عربستان سعودی به عنوان مطمئن ترین تامین کننده نفت جهان را پس از حملات اخیری که به تاسیسات نفتی مهم این کشور صورت گرفت، گزافه خواند.

20 آذر 1398

دانشگاه آزاد برای تربیت مهندسان کاربردی با دانشگاه های آلمان همکاری می نماید

دانشگاه آزاد اسلامی برای تربیت مهندسان کاربردی با دانشگاه های آلمان همکاری می نماید.

18 آذر 1398

پایان طرح برآورد خسارت سیل با داده های ماهواره ای

حسین صمیمی رئیس پژوهشگاه فضایی ایران در مصاحبه با خبرنگاران در مورد استفاده از داده های ماهواره های سنجش از دور برای برآورد خسارات سیل فروردین ماه امسال در کشور، گفت: این طرح از سوی پژوهشگاه فضایی ایران به اتمام رسیده و به وزارت کشور ارسال شده است. قرار...

15 آذر 1398

روز سختی در پیش داریم، ذوب آهن تیم قابل احترامی است

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی شامگاه یک شنبه در نشست مطبوعاتی پیش از بازی دو تیم ذوب آهن و شهر خودرو گفت: ما برای هدف بزرگی به اصفهان سفر کردیم و امیدواریم به این اهداف برسیم. ما در برابر تیم قابل احترامی بازی داریم که خط حمله خطرناکی دارد و اگرچه در...

13 آذر 1398

سامانه دوره های آموزش الکترونیکی در دانشگاه شریف راه اندازی شد

سامانه دوره های آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارائه آموزش آنلاین، به همت مرکز آموزش های الکترونیکی راه اندازی شد.

5 آذر 1398

5 هزار تن کشمش از استان قزوین صادر شد

مجید برزگر در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی گمرک استان قزوین در سال 1394 مقدار 5.4 هزار تن انواع کشمش به ارزش 8.2 میلیون دلار از استان به کشورهای خارجی صادر شده است.

2 آذر 1398

اختصاص25درصد تولیدات علمی ایران به نانو

به گزارش خبرنگاران، دکتر سعید سرکار در مراسم افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو که با حضور وزیر نیرو و معاون علمی در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، گفت: در حال حاضر 30 هزار متخصص در مقطع کارشناسی ارشد، در حوزه فناوری نانو در کشور داریم.

28 آبان 1398

فراوری 80 درصد سموم کشاورزی در داخل

به گزارش خبرنگاران، سید مهدی حسینی یزدی در نشستی خبری اظهارداشت: در پی لغو تحریم ها و ورود کشورهای آمریکایی، کانادایی و فراوری نمایندگان اصلی به زمینه صادرات نهاده های کشاورزی این امکان به کشاورزان داده می گردد که از محصولات با کیفیت تری استفاده نمایند....

25 آبان 1398

چرا کیفیت بنزین در همه شهرها یکسان نیست؟

مدتی است که کیفیت بنزین زیر ذره بین چند سازمان قرار گرفته و در مورد آن اظهار نظرهای متفاوتی ارائه می شود و این در حالی است که صدرنشین وزارت نفت کیفیت این فرآورده نفتی را مطلوب ارزیابی می کند و بر این باور است که شایعه آلودگی بنزین بر صادرات آن تاثیری نمی...

22 آبان 1398

مسائل فراوری با پشت میزنشینی رفع نمی گردد

معاون دادستان کل کشور گفت: مسائل حوزه فراوری و تحقق رونق فراوری با پشت میزنشینی و صرفا مکاتبه رفع نمی گردد و اولویت دستگاه قضائی بازدید میدانی و کار عملیاتی است.

21 آبان 1398
تعداد: (79)