اخبار اقتصادی

کانل جایگزین کاسترو شد

گروه دنیا، اعضای حزب کمونیست کوبا پس از 4 روز مذاکره پشت درهای بسته برای معین جانشین رائول کاسترو، میگل دیاز کانل رئیس جمهوری کوبا را به عنوان عالی ترین مقام این کشور در رأس حزب برگزیدند.

23 اردیبهشت 1400

سوء استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان این بار در اردکان یزد

استفاده دو نفر از پرسنل شهرداری اردکان از سهمیه واکسن پاکبان ها سبب ایجاد موجی از واکنش های گسترده مردمی به این سوءاستفاده شد.

23 اردیبهشت 1400

دانشگاه زنجان در بین دانشگاه های یازدهم تا بیستم کشور نهاده شد

دانشگاه زنجان براساس آخرین نتایج پایگاه استنادی دانشگاه های دنیا اسلام (ISC) در صندلی یازدهم تا بیستم دانشگاه های جامع ایران نهاده شد.

15 اردیبهشت 1400

واکنش اتحادیه اروپا به نشست برجامی امروز

ایسنا نوشت:اتحادیه اروپا با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام در وین گفت: قصد داریم توافق هسته ای را به راستا درست بازگردانیم و طرف ها را به اجرای تعهداتشان مجاب کنیم.

15 اردیبهشت 1400

عراقچی: لغو همه تحریم ها در یک مرحله و راستی آزمایی تنها راه است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه فهرست تحریم های ضدایرانی را که آمریکا برای بازگشت به برجام باید یکباره لغو کند بیش از 1500 تحریم، شامل تحریم های موضوعی، افراد و مؤسسات برشمرد.

13 اردیبهشت 1400

کاخ گلستان برای دیدار نوروزی مقررات تازه ای را گفت

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کاخ گلستان برای دیدار نوروزی مقررات تازه ای را اظهار داشت.

6 اردیبهشت 1400

لزوم بازنگری طرح آمایش آموزش عالی در چارچوب نقشه جامع علمی کشور ، طرح مهمی که جوابگو ندارد خبرنگاران

سیستم آموزش عالی در زمینه سنجش و پذیرش باید با برنامه و در راستای احتیاج های کشور هماهنگ گردد. سوال اساسی اینجاست که چرا از پژوهش های اجرا شده برای این کار استفاده نشده است؟

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران زنجان در هدفگذاری های حوزه صنعت و معدن پیشتاز است

زنجان - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس آمار و ارقام موجود و نتایج اقدامات اجرا شده، استان زنجان در بسیاری از برنامه های هدفگذاری شده این حوزه از سوی وزارتخانه پیشتاز است.

29 فروردین 1400

پیام حقوق بشری نروژ قبل از شروع انتخابی جام جهانی فوتبال

اعضای تیم ملی فوتبال نروژ قبل از شروع انتخابی جام جهانی بر لزوم رعایت حقوق بشر در کشور میزبان بازی ها تاکید کردند.

23 فروردین 1400

تاسیسات vip تهران را بیشتر بشناسیم

رپرتاژ آگهی - در زندگی روزمره یکی از مسائل اساسی مردم خراب شدن و از کار افتادن وسایل آشپزخانه و منزل به خصوص وسایل گرمایشی و سرمایشی است که کاربرد زیادی در فصل های مختلف سال دارند.شاید یکی از سوالات مهم برای بیشتر افرادی که سیستم گرمایشی و سرمایشی آنها...

15 فروردین 1400

خبرنگاران ماهیت تکنولوژی دستور پذیر نیست

تهران- خبرنگاران- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: قانون مشخص کرده مردم می توانند با پذیرش ریسک سرمایه گذاری در حوزه رمزارز وارد این حوزه شوند بنابراین مسدودسازی و برخورد سلبی با بستن درگاه های پرداخت یار اقدام درستی نیست، چرا که ماهیت تکنولوژی در بستر...

15 فروردین 1400

سرای دلگشا پنجره ای به تجارت مدرن در دل بازار

سرای دلگشا جدیدترین پنجره ای است که درست در قلب بازار تهران به روی تجارت مدرن گشوده شده است. این مرکز خرید مدرن و مجهز درست در خیابان 15 خرداد قرار گرفته است و هدف خود را ارتقا استانداردهای بازار از نظر ایمنی، تجاری و کیفی قرار داده است.

12 فروردین 1400

خبرنگاران نشست آنالیز مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی برگزار گردید

مشهد- خبرنگاران- نخستین نشست آنالیز و پیگیری مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خراسان رضوی عصر یکشنبه برگزار و تصمیمات لازم برای سرعت بخشی به اجرای آنها در دو شهرستان درگز و سرخس اتخاذ شد.

26 اسفند 1399

نخست وزیر ایتالیا استعفا می دهد

رسانه های اروپایی به نقل از محافل دولتی از تصمیم جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا برای کناره گیری در پی تزلزل دولت ائتلافی به دلیل مناقشات بر سر مسائل اقتصادی و اقتصادی خبر می دهند.

8 اسفند 1399

ایران نایب رئیس کمیته آنالیز عضویت وابسته UNWTO شد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ایران نایب رئیس کمیته آنالیز عضویت وابسته UNWTO شد.

4 اسفند 1399

خبرنگاران هاشمی: توان شورای شهر در مقابله با آلودگی هوا در حد تذکر است

تهران- خبرنگاران- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: داده های صحیح از میزان مصرف مازوت یا دیگر سوخت ها به شورا نمی رسد و اختیارات کافی جهت مقابله با آلودگی هوا برای شورای شهر در نظر گرفته نشده و توان شورا در حد تذکر و پیگیری است.

20 بهمن 1399

سی ان ان: بیمه بیکاری 12 میلیون آمریکایی قطع می گردد

شبکه سی ان ان روز آدینه گزارش داد که در صورت امتناع ترامپ از امضا لایحه بسته یاری اقتصادی کرونا، بیش از 12 میلیون آمریکایی دیگر بیمه بیکاری دریافت نخواهند کرد.

11 بهمن 1399

اطلاعیه مهم وزارت رفاه درباره یارانه معیشتی 120 و 100 هزار تومانی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعیه شماره (1) در خصوص حمایت معیشتی از اقشار کم درآمد و فاقد درآمد ثابت را منتشر کرد.

4 بهمن 1399

4 بیمارستان پایتخت در اولویت اتصال به خطوط مترو

تهران (پانا) - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت بیمارستان های امام خمینی (ره)، شهید اکبر آبادی، برج میلاد و بیمارستان گلستان به عنوان اولویت اول اتصال به خطوط مترو در نظر گرفته شد.

17 دی 1399

خبرنگاران 146 مدیر خراسان رضوی در سامانه سامد جوابگوی مسائل مردم بوده&zwnjاند

مشهد- خبرنگاران- مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا به امروز 146 نفر از مدیران این استان از طریق سامانه سامد بدون واسطه جوابگوی پرسشها و مسائل مردم بوده اند.

14 دی 1399
تعداد: (221)