سینما

آرتیست هایی با درآمد میلیاردی و معاف از مالیات!

برخی خوانندگان پاپ معادل 130 سال و برخی بازیگران معادل 36 سال کارمندان درآمد دارند.

16 مهر 1398

حقایق تاریخی که انتظارشان را نداشتید

خبرنگاران: مورخان همواره چیز های جالب و تازه ای درباره گذشته ها کشف می نمایند. بعضی از معروف ترین شخصیت های تاریخی ماجرا های جالبی داشته اند که شنیدنشان خالی از لطف نیست. مثلا افراد زیادی نام مارتین لوتر کینگ جونیور را شنیده اند، اما نمی دانند که نام...

30 شهریور 1398

چند توصیه غذایی برای داشتن خوابی بهتر

خبرنگاراناحساس خستگی و فرسودگی می تواند منجر به کنار گذاشتن عادات سالم مانند ورزش کردن و خوردن غذاهای سالم گردد اما رعایت بعضی استراتژی های غذایی می تواند به کاهش استرس و بهبود خواب و در نتیجه حل این مشکل یاری کند.

8 شهریور 1398

دادگاه حاکم دبی در انگلیس امروز برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرانس 24، شاهزاده حیا بنت الحسین همسر شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی، که از امارات فرار نموده و گفته می گردد در لندن حضور دارد شکایتی را علیه وی مطرح نموده و قرار است دادگاهی در لندن امروز سه شنبه به این شکایت رسیدگی کند.

7 شهریور 1398

اکران شبی که ماه کامل شد برای ناشنوایان با حضور عوامل فیلم

اکران فیلم شبی که ماه کامل شد با ناشنوایان به همراه جلسه نقد و آنالیز در پردیس کورش برگزار می گردد.

4 شهریور 1398

ماهرشالا علی قهرمان سری جدید بلید

آی سینما: مارول خاطرنشان کرد سری فیلم های بلید را بازسازی می نماید و ماهرشالا علی بازیگر برنده دو جایزه اسکار نقش شکارچی خون آشام مشهور را در مجموعه جدید بازی می نماید. در سه گانه قبلی بلید وزلی اسنایپس در قالب این قهرمان مقابل دوربین رفته بود.

3 شهریور 1398

تصاویر ، آوای ایران در خانه عامری های کاشان به صدا درآمد

اجرایی از مجموعه کنسرت های آوای ایران به سرپرستی سیامک آقایی و خوانندگی دانیال معمارنژاد شامگاه پنجشنبه 20 تیر 1398 در خانه تاریخی عامری های کاشان برگزار گردید.

26 مرداد 1398

سه جلسه محرومیت برای کی روش، دو جلسه برای یزدانی

براساس آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال حداقل جریمه ای که کمیته انضباطی برای کی روش استنلی می تواند در نظر گرفته شود 3 جلسه محرومیت است.سیاوش یزدانی هم به جرم فحاشی، یک یا دو جلسه محرومیت می شود.

6 مرداد 1398

نکونام: دستیار مجیدی نمی شوم

خبر حضور من در کادر فنی استقلال و همکاری با فرهاد مجیدی به هیچ وجه درست نیست. این روزها تمرکزم را روی مطالعه بیشتر در مربیگری گذاشته ام.

23 تیر 1398

گلایه از حمایت نشدن فیلم غلامرضا تختی

یک پیشکسوت کشتی ایران با بیان این که مرام پهلوانی تا همواره ماندگار است می گوید: متاسفم که مردم آن طورکه شایسته نام دنیا پهلوان تختی است از فیلم حمایت نمی نمایند.

10 تیر 1398

گرث بیل: هرگز با رونالدو مشکل نداشته ام، الگوهای من 2 آرسنالی بودند

ستاره ولزی تیم فوتبال رئال مادرید شائبه وجود بعضی اختلافات میان او و هم تیمی پرتغالی سابقش را رد کرد.

8 تیر 1398

مشهورترین جاذبه های توریستی که دیگر وجود ندارند

این روزها شهرت جاذبه های توریستی به شبکه های اجتماعی بستگی دارد زیرا 50 درصد مسافران گزارش داده اند که اطلاعات و تبلیغات اینترنتی روی برنامه سفر آن ها تاثیر گذاشته است. اما به نظر می رسد این میزان شهرت زیاد هم برای جاذبه های توریستی مفید نیست. زیرا توریست...

17 خرداد 1398