موبایل، تبلت و گجت ها

پیش بینی خسارت 10 میلیارد دلاری برای بخش موبایل هواوی

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلگراف، هواوی اعلام کرده به دلیل تاثیرگذاری تحریم های تجاری آمریکا، کسب و کار بخش تلفن های هوشمند آن با خسارتی 10 میلیارد دلاری روبرو خواهد شد.

18 مهر 1398

کاربران کدام کشور بیشتر از اسپیکر هوشمند استفاده می نمایند؟

کاربران در بعضی کشورها در مقایسه با سایر مناطق دنیا، برای خریداری و استفاده از اسپیکرهای هوشمند استقبال بسیار بیشتری از خود نشان داده اند.

11 شهریور 1398

دام جدید برای دارندگان گوشی اندرویدی، فایل نامعتبر دانلود نکنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز مدیریت راهبردی افتا، آسیب پذیری بحرانی جدیدی در نسخه های 7 تا 9 سیستم عامل اندروید کشف شده که به مهاجمان اجازه می دهد تا با پخش یک فایل رسانه ای، از راه دور ، کد مخرب دلخواه خود را اجرا نمایند.

7 شهریور 1398

5جی چه فزونی هایی نسبت به 4جی خواهد داشت؟

شبکه 5G دیر یا زود به زندگی همه مردم وارد می گردد و قطعا دستاوردهای مهم و پیشرفت های زیادی نسبت به شبکه های قبلی به همراه خواهد داشت.

22 مرداد 1398

5 کاری که چینی ها بهتر از اپل و سامسونگ انجام می دهند

وب سایت دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: روزبه روز گوشی سازهای چینی بخش بیشتری از بازار گوشی های هوشمند را از آن خود می نمایند و در همین حین، شرکت های بزرگی مانند اپل و سامسونگ در حال از دست دادن بازار گوشی های خود هستند. شرکت هواوی که به دلیل نگرانی های امنیتی...

10 مرداد 1398

شماره تلفن های ژاپن تمام می گردد

محتمل است تا سال 2022 میلادی شماره تلفن های 11 رقمی در ژاپن تمام شوند. به همین دلیل این کشور تصمیم دارد 10 میلیارد شماره تلفن 14 رقمی تا 2021 میلادی عرضه کند.

1 مرداد 1398

نظارت اپراتورها بر بساط بخت آزمایی تلویزیون

تهران- خبرنگاران- ماجرای بخت آزمایی در تلویزیون مدتهاست از سوی افراد گوناگون مطرح می گردد و وزیر ارتباطات نیز بارها به این مسئله واکنش نشان داده است. او امروز دستور صریح به اپراتورها برای نظارت بر این مسئله را با هشتگ #بخت-آزمایی در توئیتر خود منتشر کرد.

21 تیر 1398

مکالمه رایگان اپراتورهای کشور در مناطق سیل زده تمدید شد

تهران- خبرنگاران- اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران خاطرنشان کرد: اپراتورهای تلفن همراه به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای یک هفته دیگر، مکالمه در منطقه سیل زده را رایگان کردند.

12 تیر 1398

کاهش خستگی کارمندان با هوش مصنوعی

ایسنا نوشت: طراحان آلمانی قصد دارند برای کاهش خستگی کارمندان و افزایش کارآیی آنها، ادارات را به هوش مصنوعی مجهز نمایند.

29 اردیبهشت 1398