یک صفر اضافی کار دست فدراسیون جهانی دو و میدانی داد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، تهران- خبرنگاران- فدراسیون جهانی ورزش های دو و میدانی (IAAF) به فدراسوین دو و میدانی نیجریه 2 هفته مهلت داد تا 135 میلیون دلاری را که 2 سال پیش به اشتباه به حساب این نهاد واریز شده، باز گرداند.

یک صفر اضافی کار دست فدراسیون جهانی دو و میدانی داد

شبکه تلویزیونی راشا تودی روز پنجشنبه نوشت: نهاد جهانی ناظر بر ورزش های دو و میدانی به فدراسیون نیجریه هشدار داد که در صورت باز نگرداندن مبلغ مذکور در مهلت مشخص شده، تحریم هایی از جمله سلب صلاحیت از حضور در رقابت های معتبر را برای آنها اعمال خواهد نمود.

IAAF که هر ساله مبلغی را به عنوان بودجه به فدراسیون های عضو اختصاص می دهد، در سال 2017 به جای انتقال 15 هزار دلار 150 هزار دلار به به حساب فدراسیون دو و میدانی نیجریه واریز کرد.

فدراسیون دو و میدانی نیجریه با مطلعی از اشتباه اتفاق افتاده، اذعان کرد که مبلغ اضافی به حساب این نهاد واریز شده و در ادامه اطمینان داد که آنها مبلغ مازاد را باز می گردانند؛ تعهدی که البته عملی نشد.

در بیانیه فدراسیون جهانی دو و میدانی آمده است: از 150 هزار دلاری واریز شده به حساب فدراسیون نیجریه 135 هزار دلار به اشتباه منتقل شده است؛ ما بلافاصله شما را از این اشتباه مطلع کردیم و علاوه بر مکاتبات کتبی در جریان ملاقاتی که در نوامبر 2017 با شما داشتیم، درخواست کردیم تا مبلغ اضافی را بازگردانید اما ترتیب اثری داده نشد.

این نهاد جهانی در بیانیه خود تاکید نموده است در صورتی که کشور نیجریه پیروز به تحقق الزامات اقتصادی خود نشود، از حضور در رقابت های جهانی پیش رو در دوحه و همچنین المپیک تابستانی 2020 توکیو محروم خواهد شد.

ورزشی**3991**2024

منبع: ایرنا

به "یک صفر اضافی کار دست فدراسیون جهانی دو و میدانی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک صفر اضافی کار دست فدراسیون جهانی دو و میدانی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید