رونمایی از ترکیب استقلال با لشکری از مصدومان برای ملاقات با نفت

به گزارش وبلاگ فرافایلی، تیم فوتبال استقلال که در هفته پنجم میزبان صنعت نفت است، با تغییراتی نسبت به بازیهای قبل مقابل این تیم به میدان خواهد رفت و این احتمال وجود دارد که بازیکنان جدیدی به میدان بروند.

رونمایی از ترکیب استقلال با لشکری از مصدومان برای ملاقات با نفت

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فرافایلی، تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر میزبان صنعت نفت آبادان است و آبی پوشان در حالی برای این ملاقات آماده می شوند که احتمال اینکه محمود فکری تغییراتی نسبت به دو بازی قبل در ترکیب اولیه تیمش اعمال کند زیاد است. بعضی از تغییرات به دلیل مصدومیت بازیکنان در این تیم اجتناب ناپذیر است و ممکن است یکسری تغییرات اختیاری در سیستم ایجاد شود.

وریا غفوری، مسعود ریگی، شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی شرایط حضور در بازی را ندارند و شانس رضاوند هم برای قرار دریافت در ترکیب صد در صدی نیست و سرمربی آبیها باید تمهیداتی نیز برای پر کردن جای خالی آنها اندیشه کند.

با نرم افزار CRM پیغام گستر بدون هزینه، مشتری جدید جذب کنید

با نرم افزار CRM پیغام گستر بدون هزینه، مشتری جدید جذب کنید

آبی پوشان برای این ملاقات حتماً مسعود ریگی را در اختیار ندارند و اولین تغییر در خط میانی آنهاست و جایی که باید بازیکن دیگری به جز ریگی در ترکیب این تیم قرار گیرد. فرشید باقری و مهدی مهدی پور نفراتی هستند که شانس قرار دریافت در ترکیب آبی ها را پیدا می نمایند و در صورت غیبت رضاوند، شجاعیان می تواند بازیکن مد نظر فکری برای این پست باشد.

باتوجه به غیبت وریا غفوری بدیهی است که سید احمد موسوی با یک خط عقب نشینی جای خالی کاپیتان آبی پوشان را پر کند و در این صورت حضور یک وینگر جدید در سمت راست به جای او اجتناب ناپذیر است که در این صورت شاید بابک مرادی شانس حضور در ترکیب ثابت آبی پوشان را پیدا کند.

احتمال اینکه ترکیب آبی پوشان مقابل صنعت نفت به توضیح زیر باشد کم نیست:

رشید مظاهری، سید احمد موسوی، محمد نادری، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، فرشید باقری (مهدی مهدی پور)، داریوش شجاعیان، هرویه میلیچ، بابک مرادی، مهدی قائدی و ارسلان مطهری

ممکن است در توضیح وظایف بعضی از بازیکنان نسبت به بازی های قبل هم تغییراتی اعمال شود تا در فرایند تیمی آبی پوشان تاثیرگذار باشد.

تا به امروز رشید مظاهری محمد حسین مرادمند، احمد موسوی و محمد نادری تازه واردهای استقلال هستند که فرصت قرار دریافت در ترکیب ثابت را پیدا نموده اند.

ملاقات دو تیم استقلال و صنعت نفت از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:15 روز دوشنبه 17 آذر در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونمایی از ترکیب استقلال با لشکری از مصدومان برای ملاقات با نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از ترکیب استقلال با لشکری از مصدومان برای ملاقات با نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید