علت جالب عمل بینی نیوشا ضیغمی از زبان خودش

به گزارش وبلاگ فرافایلی، خبرنگاران: نیوشا ضیغمی در مصاحبه ای می گوید بعد از در چشم باد بینی اش را عمل نموده است چون شکل قبلی را دوست نداشته است!

علت جالب عمل بینی نیوشا ضیغمی از زبان خودش

نیوشا ضیغمی از بازیگران زن خوش چهره ایرانی است. نیوشا ضیغمی متاهل و داری یک فرزند است. لازم به ذکر است همسر نیوشا ضیغمی از افراد پوادار جامعه است. نیوشا ضیغمی در مصاحبه ای با مهران مدیری می گوید که در رفاه زندگی می نماید. نیوشا ضیغمی درباره عمل بینی اش شرحاتی را می دهد.

به گزارش وبلاگ فرافایلی، نیوشا ضیغمی در ویدئوی زیر در خصوص عمل جراحی زیبایی بینی اش شرح می دهد و می گوید تنها جایی که عمل نموده همانجاست و انقدر به او نگویند عملی!

زمانی که یک برنامه تلویزیونی موجی درباره عمل زیبایی به راه انداخته بود، از من هم دعوت شد که در برنامه حضور داشته باشم.

نیوشا ضیغمی : از حشیه فراری ام !

همواره از حاشیه فراری هستم و به همین علت ترجیح دادم حضور نداشته باشم. در نهایت هم دیدیم که بحث به شکلی تخصصی پیش نرفت و تاثیری هم نداشت و فقط حاشیه هایی ایجاد کرد.

وقتی پزشکان متعددی تخصص هایی در این زمینه می گیرند، یعنی بحث زیبایی و عمل زیبایی بحث مهمی در جهان محسوب می گردد.

ضمناً جراحی زیبایی نه تنها به عمل بینی یا مثلا پلک چشم و… مربوط نمی گردد، بلکه افرادی هستند که در آتش سوزی، تصادف یا حوادث دیگری چهره شان آسیب می بیند. آن پزشک زندگی را به آن بیمار بر می گرداند.

یا به طور مثال ورزشکاران احتمال شکستگی اجزای صورت شان خیلی زیاد است. وقتی چهره این افراد می تواند به حالت اولیه اش برگردد چرا باید از عمل جراحی حذر نمایند؟!

تمام بازیگران مطرح جهان از این علم استفاده می نمایند ولی چیزی که در جامعه ما افراد را به فکر وا می دارد این است که آدم ها فکر و فکرشان را رها نمایند و تنها به جسم و فیزیک شان بها دهند.با این شیوه جامعه ما به جامعه ای زیبارو ولی تهی مغز تبدیل می گردد. این جاست که جامعه آسیب پذیر می گردد. اما اساس کسی نمی تواند ذات این ماجرا را زیر سوال ببرد.

کارخانه های متعددی در جهان محصولات زیبایی فراوری می نمایند و در کنار آن پزشکان زیادی درس می خوانند و تخصص خودشان را در رشته های مختلف زیبایی می گیرند.پس بی شک نمی توان منکر این قضیه شد. به نظرم سازندگان آن برنامه می توانستند خیلی دلسوزانه به این بحث نگاه نمایند.

آن ها می توانستند از این زاویه به بحث بپردازند که این ماجرا در کل جهان هست؛ پس به جای این که اصل قضیه را زیر سوال ببرید و حتی سرکوبش کنید؛ مسائل این کار را آنالیز کنید.

منبع: وقت صبح

منبع: رکنا

به "علت جالب عمل بینی نیوشا ضیغمی از زبان خودش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت جالب عمل بینی نیوشا ضیغمی از زبان خودش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید