ثبت نام جانبازان برای خودروهای وارداتی از امروز

به گزارش وبلاگ فرافایلی، از امروز (چهارشنبه 4 بهمن ماه)، ثبت نام جانبازان مشمول برای خودروهای وارداتی آغاز خواهد شد. این افراد می توانند طبق زمانبندی اعلام شده ظرف 9 روز، برای ثبت نام خودروی وارداتی مورد نظر خود اقدام کنند.

ثبت نام جانبازان برای خودروهای وارداتی از امروز
در کانال یوتیوب بیت ران پلاس تماشا کنید:

بیت ران - طبق آنچه که اعلام شده است، زمان بندی ثبت نام جانبازان 50 تا 70 درصد برای خرید خودروی وارداتی را اعلام کرده است. بر اساس آن و طبق اعلام سازمان توسعه تجارت، جانبازان مشمول دریافت خودروهای وارداتی می توانند با مراجعه به سایت Janbazan.saleauto.ir از امروز (چهارشنبه چهارم بهمن ماه) نسبت به ثبت نام و انتخاب خودرو وارداتی مورد نظر خود اقدام کنند.

تاکید شده است که هدف از این ثبت نام اولیه، برنامه ریزی واردات و زمان بندی تحویل خودرو است. جانبازان مشمول طی 9 روز (البته طبق زمانبندی و به تفکیک) برای ثبت نام فرصت خواهند داشت.

بر اساس اطلاعیه ای که دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران پیرامون واردات خودرو برای جانبازان 50 درصد و بالاتر منتشر کرد، امروز و فردا (چهارم و پنجم بهمن ماه) جانبازان 70 درصد ویژه، جمعه و شنبه (ششم و هفتم بهمن ماه) سایر جانبازان 70 درصد و روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده (هشتم و نهم بهمن ماه) جانبازان 50 تا 69 درصد می توانند با مراجعه به سایت مذکور، ثبت نام خود برای خودروهای وارداتی را انجام دهند.

گفتنی است در نهایت روزهای 10، 11 و 12 بهمن ماه (سه شنبه تا پنجشنبه هفته آینده) مجدد، سامانه برای کلیه جانبازان واجد شرایط بازگشایی خواهد شد. از همین رو، چنانچه فردی از مشمولان از ثبت نام جامانده یا قصد ویرایش دارد، اقدام مورد نظر خود را انجام دهند.

شایان ذکر است که به منظور انجام ثبت نام اولیه و انتخاب خودروهای وارداتی قابل عرضه از طریق شرکت های واردکننده خودرو، سامانه ثبت نام برای جانبازان مشمول از امروز (چهارم بهمن ماه) در دسترس خواهد بود. در مرحله اول برای جانبازان مشمول، اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک صورت خواهد گرفت.

در کانال یوتیوب بیت ران پلاس تماشا کنید:

همانطور که اشاره شد، ثبت نام جانبازان در سه سطح جانبازی شامل جانبازان 70 درصد ویژه با سقف ارزش خودروی وارداتی تا 35 هزار یورو، سایر جانبازان 70 درصد با سقف ارزش 30 هزار یورو و جانبازان 50 الی 69 درصد با سقف ارزش 25 هزار یورو به ترتیب از تاریخ چهارم تا پنجم برای سطح یک و از تاریخ ششم تا هفتم برای سطح دو و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن ماه برای مشمولین سطح سه انجام می شود.

پس از آن، سایت سامانه به مدت سه روز (طی 10 تا 13 بهمن ماه) جهت ویرایش ثبت نام و انتخاب خودروهای وارداتی، برای جانبازان مشمول فعال خواهد شد. جانبازان الزاماً در زمان بندی تعیین شده مجاز به ثبت نام در سامانه خواهند بود.

بدیهی است انجام اولیه ثبت نام جانبازان و انتخاب خودرو در سامانه به منزله واردات قطعی نیست. مراحل بعدی از طریق مراجع ذیصلاح اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است که در اطلاعیه دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران، خاطرنشان شده است که درصورتیکه جانبازی بعد از تاریخ دوم دی ماه 1391 (لازم الاجراشدن قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران) به هر نحوی از تسهیلات موضوع ماده 45 (خودرو داخلی یا خارجی) بهره مند شده باشد، مشمول دریافت خودروی وارداتی نخواهد بود. چنانچه در طی فرآیند ثبت نام و انتخاب خودرو تعیین شود که جانباز مشمول، از تسهیلات ماده 45 استفاده کرده است، از لیست معرفی شده حذف خواهد شد.

قیمت کوییک GXR L و 28 محصول دیگر سایپا برای بهمن ماه اعلام شد

ثبت نام آنلاین روز وبلاگ فرافایلی نمایشگاه خودرو تهران آغاز شد

چانگان دیپال S7 هیبرید سایپا از سیر تا پیاز / تعیینات و امکانات Deepal S7 Hybrid

چانگان شنلان SL03 سایپا با 1200 کیلومتر پیمایش به تهران رسید

زمان بندی متغیر سوپاپ چیست؟ / همه چیز درباره این تکنولوژی قدیمی اما بسیار کارآمد

جیمنی 5 درب در راه ایران / سوزوکی جیمنی راسا موتور خاورمیانه چه ویژگی هایی دارد؟

منبع: بیت ران

به "ثبت نام جانبازان برای خودروهای وارداتی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام جانبازان برای خودروهای وارداتی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید