تصاویر ، این 4 خودروی میتسوبیشی به ایران می آیند ، قیمت خودروهای ژاپنی که قرار است وارد شود

به گزارش وبلاگ فرافایلی، خبرها حاکی از آن است که شرکت آرین موتور قصد دارد 4 خودروی میتسوبیشی را به بازار ایران بیاورد. در ادامه با مشخصات این خودروهای ژاپنی آشنا خواهیم شد.

تصاویر ، این 4 خودروی میتسوبیشی به ایران می آیند ، قیمت خودروهای ژاپنی که قرار است وارد شود

به گزارش وبلاگ فرافایلی به نقل از خودرو بانک، فرایند ثبت سفارش واردات خودرو به زودی آغاز می شود و به همین خاطر شرکت آرین موتور پویا به عنوان یکی از شرکت های واردکننده خودرو قصد دارد چهار خودرو میتسوبیشی شامل مدل اکسپندر، میراژ، ASX و اکلیپس کراس را به بازار ایران بیاورد. از این رو قصد داریم شما را با مشخصات و امکانات این خودروهای ژاپنی آشنا کنیم.

میتسوبیشی اکسپندر

میتسوبیشی اکسپندر در ردیف خودروهای اقتصادی قرار می گیرد و این خودروساز ژاپنی آن را با قیمت 15 هزار تا 16 هزار و 500 یورو در بازارهای آسیا از جمله خاورمیانه عرضه می کند. از این رو توان فنی این مینی ون کراس 7 نفره به دلیل ماهیت اقتصادی چندان رانندگان را هیجان زده نخواهد کرد.

میتسوبیشی برای این خودرو یک پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی را در نظر گرفته که می تواند قدرتی برابر با 103 اسب بخار و گشتاور 141 نیوتن متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز از طریق گیربکس های 5 سرعته دستی CVT یا 4 سرعته AT اتوماتیک به چرخ ها منتقل می شود.

میتسوبیشی میراژ سدان

میراژ یا آتراژ یکی از 4 خودروی میتسوبیشی محسوب می شود که شرکت آرین موتور قصد دارد آن را به بازار ایران عرضه کند. میتسوبیشی میراژ نسخه سدان با قیمت 11 هزار تا 13 هزار یورو در بازار خاورمیانه عرضه می شود.

میتسوبیشی میراژ از یک موتور 1.2 لیتری سه سیلندر تنفس طبیعی بهره می برد که می تواند قدرتی برابر با 79 اسب بخار و گشتاور 100 نیوتن متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز از طریق گیربکس اتوماتیک CVT به چرخ های جلو انتقال پیدا می کند. این خودروی میتسوبیشی با وزن 940 کیلوگرم به ازای هر 100 کیلومتر مصرف سوخت کمتر از 5 لیتر را به همراه دارد و همچنین ظرف مدت 12.4 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد.

میتسوبیشی ASX

شرکت آرین موتور قصد دارد نسخه نو میتسوبیشی ASX را به بازار ایران بیاورد. این خودروی میتسوبیشی در نسخه فیس لیفت از ظاهری مجذوب کننده تر و امکانات بیشتر بهره می برد. شاسی بلند ASX در بازار خاورمیانه با قیمت 18 تا 25 هزار یورو به فروش می رسد، اما به دلیل سقف قیمت 20 هزار یورویی شرکت آرین موتور مدل های پایه آن را روانه بازار ایران خواهد کرد.

میتسوبیشی ASX در مدل 2022 از یک موتور 2 لیتری تنفس طبیعی بهره می برد که می تواند قدرتی برابر با 150 اسب بخار را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز از طریق گیربکس CVT به چرخ ها منتقل می شود. این خودرو ظرف مدت 10 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد و به ازای هر 100 کیلومتر مصرف سوخت کمتر از 8.5 لیتری را به همراه دارد.

خودروی میتسوبیشی اکلیپس کراس

اکلیپس کراس یکی دیگر از 4 خودروی میتسوبیشی محسوب می شود که به زودی وارد ایران خواهد شد. این خودرو از لحاظ ظاهری و سطح امکانات نسبت به سایر خودروهای این مقاله در سطح بهتری قرار گرفته است. اکلیپس کراس در بازار خاورمیانه با قیمت 20 هزار تا 24 هزار و 500 یورو به فروش می رسد، اما به دلیل سقف 20 هزار یورویی واردات احتمالا شرکت آرین موتور مدل پایه آن را به بازار ایران خواهد آورد.

این خودروی میتسوبیشی از یک موتور 1.5 لیتری توربو چهار سیلندر بهره می برد که می تواند قدرتی برابر با 148 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن متر را تولید کند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز از طریق گیربکس CVT اتوماتیک به تمام چرخ ها انتقال پیدا می کند.

  • ثبت نام و قیمت خودروبازگشت خودروی پرحاشیه سایپا به بازار با قیمت بالا | مشتریان تمایل به خرید دارند؟
  • نوترین قیمت پراید، تیبا، ساینا، کوییک، شاهین و دنا | پژو 207 اتومات 620 میلیون تومان شد
  • فهرست احتاقتصادی خودروهای خارجی که به بازار ایران می آیند | کدام برندها وارد می شوند؟

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، این 4 خودروی میتسوبیشی به ایران می آیند ، قیمت خودروهای ژاپنی که قرار است وارد شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، این 4 خودروی میتسوبیشی به ایران می آیند ، قیمت خودروهای ژاپنی که قرار است وارد شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید