تظاهرات در لبنان ادامه دارد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مردم لبنان همچنان در چهارمین روز متوالی از تظاهرات ها به اعتراضات خود در مناطق مختلف کشور ادامه می دهند.

تظاهرات در لبنان ادامه دارد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فرافایلی به نقل از پایگاه خبری العهد، معترضان خواستار باز شدن همه راه ها شدند تا همه بتوانند به میدان های تجمع رسیده و برای یک تظاهرات مرکزی به میدان ریاض الصلح بروند.

در جنوب نیز تظاهرات کنندگان در میان استقرار ارتش لبنان که آغاز به گشت زنی در اطراف و داخل خیابان های این شهر کرده٬ تظاهرات خود را در شهر صور آغاز کردند.

همچنین در صیدا بسته شدن چهارراه ایلیا از همه جهت ها ادامه دارد و جاده صیدا نیز با موانع بسته خواهد شد.

در طرف دیگر گروهی از جوانان در منطقه دامور صبح امروز در بزرگراه ساحلی میان جنوب و بیروت آغاز به تظاهرات کردند. آن ها بعد از اینکه یک خط بزرگراه را برای رسیدن مردم به بیروت باز گذاشتند٬ به ماشین هایی که به سمت پایتخت می رفتند گل سرخ دادند.

اما در شمال٬ گروهی از جوانان در منطقه ارده٬ پس از اینکه در وسط راه یک چادر ضخیم به طول ده متر زدند٬ بزرگراه منتهی به شهر طرابلس به ضنیه را به طور کامل بستند. معترضان در داخل این چادر اعلام کردند که این بزرگراه تا زمان تحقق مطالبات ملت لبنان باز نخواهد شد.

در عکار نیز تعدادی از شهروندان٬ به منظور آماده سازی برای آغاز تظاهرات در مناطق مختلف عکاریه٬ اقدام به تمیز کردن میدان عبده کردند.

در بقاع٬ جاده بین المللی از منطقه لیلیه به مناطق نبی عثمان و العین و جدیده الفاکهه و الزیتون و راس بعلبک در بقاع شمالی بسته شده است. در این میان به تظاهرات کنندگان اجازه داده شد تا در سایه حضور ارتش و نیرو های امنیتی٬ در میدان شهرک اللبوه حرکت کنند.

به همین دلیل اتحادیه بانک ها از تعطیلی روز دوشنبه بانک ها به دلیل ادامه تظاهرات مردمی لبنان در چندین منطقه٬ خبرداده و ابراز امیدواری کرد که در سایه تلاش های خستگی ناپذیر مسئولان مختلف٬ فورا آرامش و استقرار به لبنان بازگشته زندگی عادی در این کشور از سر گرفته شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تظاهرات در لبنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات در لبنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید