تایلند صدور ویزاهای یک ساله برای افرادی که در پی درمان پزشکی هستند را آغاز کرد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های بدست رسیده، تایلند صدور ویزاهای یک ساله برای افرادی که در پی درمان پزشکی هستند را آغاز کرد.

تایلند صدور ویزاهای یک ساله برای افرادی که در پی درمان پزشکی هستند را آغاز کرد

به نقل از بلومبرگ، تیپانان سیریچانا، معاون سخنگوی دولت تایلند در بیانیه ای گفت: کابینه پیشنهادی را برای کاهش هزینه این گونه ویزاها از 6000 بات سال گذشته به 5000 بات (192.72 دلار سنگاپور) تصویب کرد.

وی اضافه کرد که مجوزهای نو از اول ژانویه صادر می گردد.

تیپانان می گوید: ویزای پزشکی به بیماران خارجی اجازه می دهد تا به داخل و خارج از تایلند تردد نمایند و به آنها اجازه اقامت حدبیشتر 90 روز را می دهد.

وی گفت که متقاضیان باید شواهدی مبنی بر وقت بیمارستان، بیمه درمانی و مدرکی مبنی بر تامین مالی کافی برای درمانهایی با حداقل پوشش 800 هزار بات را ارائه دهند.

بانک تایلند این هفته خاطرنشان کرد که دومین اقتصاد بزرگ آسیای جنوب شرقی جهش در صنعت گردشگری برای تقویت رشد در سال آینده را پیش بینی نموده و پس از اینکه دولت بیشتر محدودیت های سفر و مشاغل را پس از کاهش شیوع کووید لغو کرد، این کشور شاهد بهبودی بهتر از حد انتظار در ورودی های بین المللی بوده است.

تیپانان تاکید نمود که ویزای پزشکی محدود به بیمارانی خواهد بود که بیش از 90 روز احتیاج به درمان دارند و بیمارستان ها باید برنامه درمانی و هزینه های مشخصی را برای متقاضیان ترسیم نمایند.

متقاضیان تنها در صورت ارائه گواهی پزشکی می توانند درخواست تمدید بیش از یک سال را داشته باشند.

وی گفت که درمان بیماری های قلبی و عروقی، سرطان، پیوند اعضا، ضد پیری و جراحی زیبایی می تواند واجد شرایط دریافت ویزاهای نو باشد.

منبع: همگردی

به "تایلند صدور ویزاهای یک ساله برای افرادی که در پی درمان پزشکی هستند را آغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایلند صدور ویزاهای یک ساله برای افرادی که در پی درمان پزشکی هستند را آغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید