افشاگری انصاری فرد علیه وزیر ورزش، به زد و بند با برانکو متهم شدم

به گزارش وبلاگ فرافایلی، زمانی که برانکو از باشگاه پرسپولیس رفت، طرفداران این موضوع را از چشم هیات مدیره باشگاه دیدند و من مهره ای شدم که با آمدن به باشگاه پرسپولیس طرفداران آرام شوند و وقتی آب از آسیاب افتاد دیگر آن هیات مدیره نبود

افشاگری انصاری فرد علیه وزیر ورزش، به زد و بند با برانکو متهم شدم

وبلاگ فرافایلی- بعد از منتفی شدن حضور انصاری فرد در برنامه ورزش ومردم مدیرعامل سابق پرسپولیس این بار در گفت وگویی با بخش خبری ساعت 19 شبکه سوم سیما درباره مهمترین دلایل استعفایش گفت: من زمانی در تیم پرسپولیس حضور یافتم که تمام در آمدها از پیش برداشت شده بود، پول بازیکنان و مربیان را پرداخت نکرده بودند و پرونده های متعدد شکایتی که برای تیم به وجود آمده بود. ما در این شرایط این تیم را تحویل گرفتیم.

وی اضافه کرد: زمانی که رسول پناه رئس هیات مدیره باشگاه شد مسائل ما چند برابر شد. ما صورتمان را با سیلی سرخ نگه داشتیم تا طرفداران نگران نشوند.

تمامی اعضای حاضر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی مدیرعاملی بودند و دوست نداشتند که من پیروز باشم.

انصاری فرد بیان کرد: مسائل فراوانی در این راه به وجود آوردند، 4 روز به دربی مانده بود تمام اسناد مربوط به قرارداد بازیکنان را منتشر کردند تا باشگاه و من دچار چالش جدی با بازیکنان شویم. بنده همه این موارد را به وزیر گزارش کردم اما او هیچ کاری نکرد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: زمانی که برانکو از باشگاه پرسپولیس رفت، طرفداران این موضوع را از چشم هیات مدیره باشگاه دیدند و من مهره ای شدم که با آمدن به باشگاه پرسپولیس طرفداران آرام شوند و وقتی آب از آسیاب افتاد دیگر آن هیات مدیره نبود.

وی ادامه داد: در جلسه آخر هم وزیر به من گفتند که چرا از برانکو شکایت نمی کنی و چه پشت پرده ای میان شما و برانکو وجود دارد؟ من هم گفتم اصلا چنین چیزی نیست و اگر قرار بود پشت پرده ای باشد چرا از من خواسته بودید که با برانکو برای حضور در تیم ملی مذاکره کنم و یک ماه و نیم این موضوع ادامه داشت.

انصاری فرد بیان کرد: در جلسه ای که با شرکت داده پرداز داشتیم، همه حق را به قدوسی (مدیر روابط عمومی وقت پرسپولیس) دادند اما ایشان از من خواستند که او را برکنار کنم. البته قدوسی بهانه بود و قصد وزیر و هیات مدیره این بود که من نباشم. مدیری که حق نداشته باشد مدیر روابط عمومی خود را حفظ کند چه اختیاری خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شرایط قرارداد آنتونی استوکس با باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد با استوکس به گونه ای است که علاوه بر اینکه ما می توانیم دستمزد او را ندهیم، می توانیم از وی غرامت هم بگیریم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که طرفداران می گویند که شما باید می ایستادید و به ادامه کار در باشگاه می پرداختید، گفت: وقتی من اختیار مدیر روباط عمومی باشگاه را نداشتم چگونه می توانستم در تیم بمانم. دوست نداشتند جام را انصاری فرد با پرسپولیس بالای سر ببرد. پرسپولیس داشت با آرامش به کارش ادامه می داد و چه دلیل داشت این کار را با من انجام دهند

منبع: همشهری آنلاین

به "افشاگری انصاری فرد علیه وزیر ورزش، به زد و بند با برانکو متهم شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری انصاری فرد علیه وزیر ورزش، به زد و بند با برانکو متهم شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید