آمازون مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته به دست مشتری رساند

به گزارش وبلاگ فرافایلی به نقل از انگجت، در شرایطی که تمامی موسسات فعال در زمینه تولید و عرضه مواد غذایی تلاش می کنند محصولات خود را به شکلی تازه و با حفظ کیفیت عرضه کنند، سهل انگاری آمازون باعث شده فروشندگان ثالث کالاهایی را از این طریق به دست مشتریان برسانند که مدتهاست تاریخ مصرف آنها منقضی شده و مصرف آنها سلامت افراد را به خطر می اندازد.

آمازون مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته به دست مشتری رساند

نکته جالب این است که از طریق آمازون مواد غذایی توزیع شده که تولید آنها در سال 2017 قطع شده، اما برخی افراد و شرکت های سودجو کماکان به فروش آنها می پردازند. از جمله این مواد غذایی می توان به شیرینی و چای اشاره کرد.

براساس بررسی های موسسه تحقیقاتی تری پی ام، حداقل 40 درصد از فروشندگان مواد غذایی از طریق آمازون، بیش از 5 شکایت از خریداران در ارتباط با انقضای تاریخ مصرف تولیدات خود دریافت کرده اند. در برخی موارد چند فروشنده برای فروش اقلام غذایی تاریخ مصرف گذشته اقدام کرده اند و این امر باعث آزار گسترده مشتریان شده است.

با افزایش اعتراض مشتریان، آمازون فروش برخی از این اقلام را از طریق شبکه خرده فروشی خود ممنوع کرده است. سخنگوی این شرکت هم اظهار داشت که هر ماده غذایی که از طریق آمازون به فروش می رود حداقل باید ظرف 90 روز آینده قابل مصرف باشد. این شرکت همچنین اظهار داشت از ترکیبی از هوش مصنوعی و نظرات کاربران برای بررسی دقیق این موضوع و دریافت بازخوردهای مردم استفاده خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آمازون مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته به دست مشتری رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمازون مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته به دست مشتری رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید