گلایه از حمایت نشدن فیلم غلامرضا تختی

به گزارش وبلاگ فرافایلی، یک پیشکسوت کشتی ایران با بیان این که مرام پهلوانی تا همواره ماندگار است می گوید: متاسفم که مردم آن طورکه شایسته نام دنیا پهلوان تختی است از فیلم حمایت نمی نمایند.

گلایه از حمایت نشدن فیلم غلامرضا تختی

به گزارش وبلاگ فرافایلی، محمدرضا طالقانی - پیشکسوت کشتی ایران - که به همراه تعدادی از قهرمانان تیم ملی کشتی ایران روز گذشته(6 فروردین ماه) در سینما آزادی به تماشای فیلم غلامرضا تختی نشسته بود، اظهار کرد: سال گذشته در جشنواره فیلم فجر برای دیدن فیلم آقا تختی به همین سینما آمدم و بعد از دیدنش آن را به همه مردم توصیه کردم زیرا آقا تختی از مردم است و مردم پهلوانشان را انتخاب نموده اند.

او سپس با اشاره به حوادث اخیر و مرگ بسیاری ازهموطنان گفت: سال ها پیش بعد از زلزله بم به دلیل همدردی با مردم دوست داشتم کاری انجام بدهم، متاسفانه به قدری به من تهمت زدند که در این شرایط سخت ترجیح می دهم به شکل دیگری کنار مردمم باشم. امروز با لباس سیاه مقابل شما ایستاده ام. متاسفم که در ابتدای سال بسیاری از هموطنان عزیزمان را از دست داده ایم.

طالقانی دیدن فیلم غلامرضا تختی را به مردم توصیه کرد و بیان نمود: خوشحالم که امروز در کنار قهرمانان تیم ملی کشتی فیلم را می بینم. یادمان باشد که مرام پهلوانی و آقا تختی تا همواره ماندگار است و به همین دلیل این فیلم چه بخواهیم چه نخواهیم ماندگار است. متاسفم که تا بحال این فیلم از طرف مردم آن طور که شایسته نام دنیا پهلوان تختی است حمایت نشده است و شاید تعداد محدود سالن ها و سینماها هم مزید بر علت است.

حسن یزدانی - قهرمان المپیک و قهرمان دنیا - ،عباس حاج کناری - مربی تیم ملی بزرگسالان- ، علیرضا کریمی قهرمان سوم دنیا، کامران قاسم پور - قهرمان امیدهای دنیا-، پروزیر هادی - قهرمان سوم بزرگسالان دنیا- ، یونس امامی - قهرمان جوانان دنیا- ، مصطفی حسین خانی - نفر سوم بزرگسالان دنیا-، بهنام حسام پور -قهرمان بزرگسالان آسیا- و ابراهیم مهربان -مربی تیم ملی و قهرمان بازی های آسیایی- از حاضران تماشای این فیلم بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گلایه از حمایت نشدن فیلم غلامرضا تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه از حمایت نشدن فیلم غلامرضا تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید