پویش کتابخوانی بخون، قهرمان شو برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مرکز اوج کودک و نوجوان، فدراسیون فوتبال، انتشارات قدیانی، شبکه امید و اپلیکیشن طاقچه نخستین پویش کتابخوانی نوجوانانه با عنوان بخون، قهرمان شو! از 31 اردیبهشت تا 31 تیرماه ویژه نوجوانان دختر و پسر برگزار می­شود.

پویش کتابخوانی بخون، قهرمان شو برگزار می گردد

این مسابقه کتابخوانی به مناسبت جام جهانی 2018 و با موضوع کتاب جام جهانی در جوادیه نوشتۀ داوود امیریان برگزار شده و همزمان با بدرقه تیم ملی فوتبال کشورمان در تالار وحدت کار خود را شروع خواهد نمود و تا خاتمه جام جهانی 2018 ادامه خواهد داشت.

این پویش با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و قابل اعتماد بودن نوجوان با همکاری مرکز اوج کودک و نوجوان، فدراسیون فوتبال، انتشارات قدیانی، شبکه امید و اپلیکیشن طاقچه برپا شده و علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به سایت این پویش به نشانی www.ghahremansho.ir مراجعه نمایند.

در کتاب جام جهانی در جوادیه الکس هیوارد، فرزند سفیر کانادا در تهران است. یکی از بچه های محلۀ جوادیه به نام سیاوش که زبان انگلیسی اش خوب است، به او زبان فارسی یاد می دهد.الکس ماجرای یک دورۀ مسابقات فوتبال در جوادیه را از زبان سیاوش می شنود و یک تیم از بچه های کانادایی را برای شرکت در این مسابقات معرفی می نماید. اما کار به همین جا ختم نمی گردد.تیم هایی از کشورهای دیگر هم از راه می رسند؛ اسپانیا، ایتالیا، ژاپن، چین، سوئیس، آرژانتین، برزیل و... عرب های کوچۀ مروی و نوجوان های کارگر افغانستانی هم تیم معرفی می نمایند. به تدریج یک جام جهانی کوچک با حضور نوجوانان کشورهای مختلف در جوادیه برپا می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پویش کتابخوانی بخون، قهرمان شو برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش کتابخوانی بخون، قهرمان شو برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید