دیدارهای تدارکاتی حریفان والیبال ایران

به گزارش وبلاگ فرافایلی، حریفان والیبال ایران در لیگ ملت های 2019، پیش از آغاز این مسابقات دیدارهایی تدارکاتی برگزار کردند.

دیدارهای تدارکاتی حریفان والیبال ایران

به گزارش وبلاگ فرافایلی، تیم ملی والیبال ایران در حالی عصر امروز، تهران را به مقصد گوانگژو ترک می نماید که باید از روز آدینه 10 خرداد در لیگ ملت های والیبال 2019 شرکت کند.

تیم ملی ایران بدون بازی تدارکاتی وارد این تورنمنت خواهد شد. در نقاط دیگر دنیا اما حریفان ایران در بازی هایی تدارکاتی، خود را آماده حضور در لیگ ملت های 2019 می نمایند.

تیم ملی پرتغال که نخستین حضور خود را در لیگ ملت های والیبال تجربه می نماید در 3 بازی تدارکاتی که در شیلی برگزار کرد به مصاف این تیم رفت. شاگردان هوگو سیلوا در هر 3 دیدار با نتایج 3 بر یک، 3 بر 2 و 3 بر صفر پیروز شدند. این بازی ها در شهرهای پونته آلتو، رانکاگونا و تموکا برگزار گردیدند. تیم ملی پرتغال در هفته نخست در شهر مندوسا آرژانتین به میدان خواهد رفت و از ساعت 18:30 روز 31 خرداد در سالن حسین رضازاده شهر اردبیل به تیم ملی ایران روبرو خواهد شد.

تیم ملی لهستان که بعد از فینال مسابقات قهرمانی دنیا 2018 هیچ دیداری برگزار ننموده بود در یک بازی تدارکاتی که در حضور 9358 تماشاگر سالن گلیویسه برگزار گردید با نتیجه 3 بر یک میهمان خود آلمان را شکست داد. لهستانی های در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 14، 25 بر 20 و 25 بر 16 شاگردان جیانی را شکست دادند. دو تیم به صورت توافقی در ست چهارم نیز با هم رقابت کردند که نتیجه این ست 30 بر 28 به سود آلمان بود. تیم ملی ایران از ساعت 12:30 روز 12 خرداد در چین به مصاف آلمان می رود و از ساعت 18:30 روز 25 خرداد در ارومیه از تیم ملی لهستان میزبانی می نماید.

تیم ملی برزیل نیز 2 بازی محبت آمیز با تیم ملی کانادا برگزار کرد که در هر 2 بازی برنده شد. برزیلی ها در بازی اول 3 بر 2 و در بازی دوم 3 بر صفر به پیروزی رسیدند. تیم ملی ایران از ساعت 11:10 روز 17 خرداد در توکیو به مصاف برزیل خواهد رفت.

تیم های ایتالیا و ژاپن برگزار نماینده 2 بازی تدارکاتی در شهر کالیاری ایتالیا بودند. بازی نخست با نتیجه 3 بر یک به سود میزبان تمام شد اما ژاپنی ها در دیدار دوم کوشش بیشتری برای کسب پیروزی انجام دادند و با درخشش یوکی ایشیکاوا (25 امتیاز) با نتیجه 3 بر 2 برنده شدند. تیم ملی ایران در بازی افتتاحیه لیگ ملت های 2019 از ساعت 12:30 روز 10 خرداد در چین به مصاف ایتالیا می رود و از ساعت 14:10 روز 19 خرداد در توکیو، میهمان تیم ملی ژاپن خواهد بود.

تیم ملی صربستان در بلگراد و پشت درهای بسته به بلغارستان روبرو شد و نتیجه را 4 بر یک واگذار کرد. نیکولا گربیچ، سرمربی تیم ملی صربستان بعد از این بازی از دریافت و سرویس بازیکنان بلغارستان تمجید کرد. تیم ملی ایران از ساعت 18:30 روز 7 تیر با صربستان و از ساعت 18:30 روز 9 تیر در شهر پلوودیف با بلغارستان روبرو خواهد شد.

تیم ملی استرالیا نیز که اردوی آماده سازی خود را در شهر کاتوویسه کشور لهستان برپا نموده است در 3 بازی تدارکاتی در شهر برنو به مصاف جمهوری چک رفت. استرالیا در 2 بازی نخست با نتایج مشابه 3 بر یک پیروز شد و بازی سوم را 3 بر یک واگذار کرد. استرالیا در 3 بازی نخست خود در لیگ ملت ها با لهستان، برزیل و آمریکا، مدال آوران مسابقات قهرمانی دنیا 2018 روبرو خواهد شد. این تیم از ساعت 18:30 روز اول تیر در اردبیل به مصاف ایران خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدارهای تدارکاتی حریفان والیبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدارهای تدارکاتی حریفان والیبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید