مصدومیت چیلول شانس بزرگ سیسینیون، گزینه های ساوت گیت برای جبران بحران سه شیر

به گزارش وبلاگ فرافایلی، چیلول به احتمال زیاد جام جهانی را از دست داده و ساوت گیت در حال آنالیز گزینه های خود برای پر کردن پست او است.

مصدومیت چیلول شانس بزرگ سیسینیون، گزینه های ساوت گیت برای جبران بحران سه شیر

در چارچوب بازی انتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه چلسی به مصاف دیناموزاگرب رفت و به فزونی 2 بر یک رسید.

پس از انتها بازی بن چیلول از ناحیه همسترینگ دچار آسیب شد و با یاری پزشکان به بیرون رفت.

صبح امروز رسانه های انگلیسی از مصدومیت جدی مدافع چپ پای سه شیر صحبت کردند. این بازیکن به احتمال فراوان در فهرست نهایی ساوتگیت به علت مصدومیت حضور نخواهد داشت و جام دنیای را از دست خواهد داد.

چیلول یکی از مهره های بزرگ چلسی در سمت چپ بود. او در زمان توخل بسیار پیشرفت کرد و جزو برترین بازیکنان لیگ برتر نام گرفت. البته فصل گذشته با مصدومیتی جدی روبه رو شد که از همراهی چلسی در 36 بازی بازماند.

مدافع انگلیسی پس از بازگشت به ترکیب آبی های لندن دوباره بر سر زبان ها افتاد. او باز هم در سمت عملکرد خوبی داشت تا به یکی از بازیکنان قطعی در فهرست تیم ملی انگلیس در جام دنیای 2022 قطر نام گیرد.

انگلیسی ها امیدوار بودند که در کنار شاو یک ستاره دیگر در سمت چپ خواهند داشت که در صورت لزوم بتوانند از او استفاده نمایند. بعلاوه حضور چیلول باعث شده بود تا لوک شاو نیز بسیار پیشرفت کند و برای سمت چپ تیم ملی کوشش بیشتری کند.

با مصدومیت چیلول، سمت چپ انگلیس مورد آنالیز اسکای اسپورت نهاده شد. سمت چپی که حالا به احتمال فراوان به نام لوک شاو خورده و ساوتگیت از این مدافع منچستریونایتد به طور قطعی در بازی های خود استفاده خواهد نمود.

با اینکه به نظر می رسد در بازی 30 آبان و ملاقات حساس تیم ملی کشورمان مقابل انگلیس، لوک شاو در پست دفاع چپ بازی کند، ولی اسکای از حضور احتمالی 4 فو ل بک چپ پرده برداشت. بازیکنانی که در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشتند و این احتمال وجود دارد که در قطر نیز به میدان بروند.

ستاره راست پای نیوکاسل که قطعا در تیم ملی انگلیس حضور خواهد داشت، این توانایی را دارد که در سمت چپ نیز بازی کند. او بار ها در ترکیب انگلیس در سمت چپ بازی نموده و می تواند رقابتی خوب با شاو در این پست ایجاد کند.

البته باید اشاره نمود که پست اصلی تریپیر، پست دفاع راست است و عوض کردن جای او جرئت زیادی می خواهد. تریپیر در این فصل 14 بازی برای نیوکاسل انجام داده و توانسته ضمن گلزنی، 2 پاس گل نیز بدهد و جزو بازیکنان مهم این تیم محسوب گردد.

در پست دفاع راست نیز با مصدومیت ریس جیمز مسائل برای تیم ملی انگلیس به اوج رسیده و باید دید آیا تریپیر در راست بازی می نماید یا ساوتگیت می خواهد با بردن او به سمت چپ، کاری متفاوت در سمت راست انجام دهد.

مدافع چپ نیوکاسل یکی دیگر از گزینه های ساوتگیت برای تیم ملی خواهد بود. این بازیکن که تا به امروز به تیم ملی دعوت نشده، این شانس را دارد با مصدومیت چیلول، در بزرگترین رقابت ملی دنیا حضور پیدا کند.

برن که فصل پیش در تیم برایتون درخشید و نام خود را بر سر زبان ها انداخت، تابستان سال جاری به نیوکاسل رسید تا یکی از مهره های بزرگ این تیم برای این پیشرفت چشمگیر نام گیرد. نیوکاسل اکنون در رده چهارم قرار گرفته است و بالاتر از منچستریونایتد و چلسی یک شگفتی خلق نموده است.

بازیکن 23 ساله کریستال پالاس زیر نظر ویرا بسیار پیشرفت نموده و یکی از برترین مدافع چپ های این فصل جزیره نام دارد.

میتچل این فصل 12 بار به میدان رفته که نتیجه آن 2 پاس گل بوده است. او در 15 درصد گل های تیم لندنی مشارکت داشته که آمار خوبی محسوب می گردد.

میتچل که در سال 2022 توانست به تیم ملی انگلیس دعوت گردد، تا به امروز 2 بار برای سه شیر بازی نموده و تجربه بازی ملی را در کارنامه خود دارد.

وقتی کونته به تیم تاتنهام رسید، بازیکن جوان انگلیسی که با هزار امید از فولام به اسپرز رسیده بود، قوتی تازه گرفت و نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

سیسینیون به مهره بزرگ کونته در سمت چپ بدل شد. او 11 بار برای اسپرز به میدان رفته و توانسته 2 گل بزند و کاملا پیروز ظاهر گردد.

او در لیگ قهرمانان اروپا نیز نمایش خوبی داشت و جز مهره های خوب اسپرز در این رقابت بود.

سیسینیون در تمام رده های سنی تیم ملی انگلیس بازی نموده، ولی هنوز نتوانسته به تیم ملی بزرگسالان دعوت گردد. اسکای مدعی شد که بازی های خوب او در این فصل این امکان را فراهم نموده که او نیز به تیم ملی و جام دنیای راه یابد.

وبلاگ فرافایلی ورزشی دنیای ورزش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مصدومیت چیلول شانس بزرگ سیسینیون، گزینه های ساوت گیت برای جبران بحران سه شیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصدومیت چیلول شانس بزرگ سیسینیون، گزینه های ساوت گیت برای جبران بحران سه شیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید