مصاحبه، فرمانده مقاومت: نگرانی آمریکا از رویارویی گسترده با حشد شعبی، احتمال اقدامات تروریستی اشغالگران بعید نیست

به گزارش وبلاگ فرافایلی، یک فرمانده نیروهای حشد شعبی عراق تاکید نمود که آمریکایی ها از ترس رویارویی گسترده با نیروهای مقاومت در حال تخلیه پایگاه های نظامی خود هستند.

مصاحبه، فرمانده مقاومت: نگرانی آمریکا از رویارویی گسترده با حشد شعبی، احتمال اقدامات تروریستی اشغالگران بعید نیست

سید علی الیاسری دبیرکل گردان های سرایا الخراسانی حشد شعبی عراق در مصاحبه با خبرنگار گروه بین الملل وبلاگ فرافایلی از احتمال اقدام نظامی آمریکا علیه حشد شعبی اطلاع داد و گفت: صبر و پایداری مقاومت اسلامی باعث شد که اشغالگران از خاک عراق خارج شوند و هم اکنون نیز با وجود همه گیری بیماری کرونا، ملت عراق کاملا به این نتیجه رسیده است که هیچ بهانه ای برای ادامه حضور نیروهای اشغالگر و جنایتکار آمریکایی باقی مانده در کشورشان وجود ندارد.

وی ادامه داد: آمریکایی ها به واسطه آنالیز هایی که انجام داده اند به خوبی دریافته اند که رویارویی با مقاومت به زودی روی خواهد داد و می دانند که ملت عراق در کنار مقاومت خواهد ایستاد، بر همین اساس می خواهند از رویارویی گسترده با مقاومت فرار نمایند و این نشان دهنده قدرت ملت عراق و نیروهای مقاومت است.

او همچنین گفت: احتمال عملیات نیروهای آمریکایی علیه اهداف مرتبط با حشد شعبی وجود دارد و هم اکنون شاهد تحرکات آمریکایی ها و فعالیت های رسانه ای در این خصوص هستیم. نیروی هوایی آمریکا توان حمله به پایگاه های حشد شعبی و چهره های سرشناس عراقی را دارد اما بر روی زمین همچون موش هستند توانایی هیچ کاری ندارند و نمی توانند با نیروهای مقاومت درگیر شوند به همین دلیل است که پایگاه های خود را تخلیه می نمایند.

این فرمانده حشد شعبی در بخش دیگری از سخنانش گفت: نیروهای آمریکایی پایگاه هایشان را تخلیه می نمایند و قصد دارند به وسیله نیروی هوایی چهره های شاخص حشد شعبی را ترور نمایند و ما این اقدام را محتمل می دانیم و به نظر بعید نمی رسد که آمریکایی ها چنین اقدامی نمایند. شیوه عملکرد آنان تعیین است به این گونه که بعضی فرماندهان را هدف قرار می دهند و به طور همزمان از شخصیت های سیاسی و عشایری و سازمان های مدنی که با پول خریده اند استفاده منفی می نمایند.

وی در سرانجام از آمادگی نیروهای مقاومت اطلاع داد و گفت: حشد شعبی برای چنین سناریوهایی برنامه ریزی نموده است و فرماندهان مقاومت نیز تمام طرح های خود برای رویارویی با دشمن را آماده نموده اند، به همین دلیل گمان نمی کنم آمریکایی ها از اقدامات بزدلانه خود نتیجه ای کسب نمایند، هر گونه اقدام خصمانه آبرویشان را خواهد برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مصاحبه، فرمانده مقاومت: نگرانی آمریکا از رویارویی گسترده با حشد شعبی، احتمال اقدامات تروریستی اشغالگران بعید نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه، فرمانده مقاومت: نگرانی آمریکا از رویارویی گسترده با حشد شعبی، احتمال اقدامات تروریستی اشغالگران بعید نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید