شیاطین همیشه برمیگردند!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، خبرگزاری خبرنگاران- منچستریونایتد در یک شب خاطره انگیز اروپایی دیگر، با نتیجه 3 بر 2 آتالانتا را شکست داد.

شیاطین همیشه برمیگردند!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، در حالی که شروع بد منچستریونایتد در این مسابقه و فرصت سوزی های پیاپی عناصر هجومی تیم خبر از در راه بودن یک افتضاح تمام عیار دیگر داشت، عملکرد طوفانی شیاطین سرخ در نیمه دوم برد ارزشمندی را برای آن ها به ارمغان آورد تا حالا شاهد صدرنشینی آن ها در گروه F لیگ قهرمانان اروپا باشیم. در این مسابقه کریستیانو رونالدو بار دیگر با به ثمر رساندن گل پیروزی بخش تیمش، نشان داد که چرا لقب سلطان لیگ قهرمانان برازنده اوست.

شکست سنگین 4-2 مقابل لسترسیتی در شروع این هفته، نقدها از سولشایر را به اوج رساند و بخش عظیمی از هواداران منچستر یونایتد خواستار برکناری این مربی و استخدام یک چهره بزرگ برای نیمکت تیم شان بودند. یونایتد در 3 بازی اخیر خود در لیگ برتر از 9 امتیاز ممکن پیروز به کسب تنها یک امتیاز شده بود و در حالی مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت که با هیچ نتیجه ای جز برد نمی توانست هوادارانش را راضی کند.

برخلاف پیش بینی ها این آتالانتا بود که در همان نیمه اول با به رخ کشیدن رجحان خود، دو بار دروازه منچستر را باز کرد تا بهت و حیرت ورزشگاه مملو از تماشاگر اولدترافورد را فرا بگیرد. مثل همیشه وقتی اوضاع خراب شد، همه نگاه ها به سمت کریستیانو رونالدو بود؛ هواداران منچستر که به نظر می رسد اعتماد خود را نسبت به سرمربی تیم از دست داده اند، دلخوش به معجزه دوباره کریس برای یک کامبک رویایی بودند؛ کامبکی که بعد از پایان نیمه اول با شکست 2-0 خیلی سخت به نظر می رسید.

واکنش رونالدو بعد از دریافت گل دوم از آتالانتا در دقیقه 28 خیلی جالب بود. او که به شدت از شرایط موجود عصبانی بود به سبک همیشه سعی در تهییج هم تیمی هایش داشت تا تلاش خود را در زمین چند برابر کنند. عصبانیت کریس که با فریادهای بلند او در جو سنگین اولدترافورد درهم آمیخته شده بود، در نیمه دوم کارساز شد و منچستر توانست با زدن 3 گل، بازی 2-0 باخته را با برد 3-2 عوض کند.

رشفورد و مگوایر در دقایق 53 و 75 دروازه آتالانتا را باز کردند تا بازی مساوی شود. هواداران منچستر و رونالدو اما راضی به این نتیجه نبودند و فقط یک هدف در سر داشتند؛ برد! سوپر استار یونایتد برای محقق کردن این هدف، مثل همیشه پرتلاش ظاهر شد و پایان توانست به آن چه که می خواست برسد؛ او گل سوم منچستر را در دقیقه 81 با یک ضربه سر دیدنی وارد دروازه حریف کرد تا ورزشگاه از شدت شادی تا مرض انفجار پیش برود.

یک روز پس از اینکه مسی در لیگ قهرمانان اروپا دبل کرد، رونالدو توانست در نقش یک لیدر، دوباره منچستر را از روی زمین بلند کرده و تا عرش بالا ببرد؛ شماره 7 تمام نشدنی منچستر با روحیه شکست ناپذیری فوق العاده اش موتور منچستر را در نیمه دوم روشن کرد و به هر آن چه که می خواست رسید؛ او مثل همیشه، نقش ناجی نهایی را به خودش اختصاص داده و گل پیروزی بخش منچستر را زد تا یک بار دیگر، سازنده شبی رویایی برای هواداران این تیم محبوب باشد و به این موضوع تاکید کند که هنوز خیلی حرف ها برای گفتن دارد و همچنان تشنه پیروزیت و پیروزی است.

گل پیروزی بخش منچستر یونایتد در مسابقه شب گذشته از طریق فوق ستاره پرتغالی یعنی کریستیانو رونالدو به ثمر رسید تا این بازیکن در 36 سالگی نیز نشان دهد که همچنان یک بازیکن مشخص کننده است. اوله گنار سولسشر در پایان بازی گفت: کریستیانو رونالدو جلوی دروازه عالی است. اگر کسی می خواهد از او به خاطر اندازه کار و تلاش انتقاد کند، فقط کافی است این بازی را ببیند.

سولسشر در ادامه گفت: در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما حریف از موقعیت خود استفاده کرد و به گل رسید. با این حال اگر ما می خواهیم نتیجه دلخواه را بگیریم باید از این اتفاق جلوگیری کنیم. به طور کلی ما عملکرد خوبی داشتیم اما آتالانتا از هیچ گلزنی کرد و بعد از آن هم از روی نقطه کرنر یک گل دیگر به ثمر رساندند. با این حال بچه ها اراده خود را از دست ندادند. آن ها خوش شانس ترین افراد جهان هستند زیرا برای منچستر یونایتد به میدان می فرایند که خواسته میلیون ها پسر و دختر در این جهانست و باید بابت آن سپاسگزار باشند. در بین دو نیمه مسابقه به بازیکنان گفتم که اگر ما در پی پیروزی هستیم باید زننده گل بعدی باشیم زیرا در آن صورت بود که می توانستیم به پیروزی برسیم. در واقع تا وقتی که گل دیگری وارد دروازه ما نمی شد به پیروزی و بازگشت ایمان داشتم و همین اتفاق هم رخ داد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شیاطین همیشه برمیگردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیاطین همیشه برمیگردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید