سرویس حفاظتی فیفا برای جلوگیری از حمله به بازیکنان

به گزارش وبلاگ فرافایلی، فیفا سرویس حفاظتی جدیدی در شبکه های اجتماعی ایجاد نموده که هدف آن جلوگیری از حمله به بازیکنان است.

سرویس حفاظتی فیفا برای جلوگیری از حمله به بازیکنان

روزنامه دیلی میل نوشت، فیفا سرویس حفاظتی جدیدی در شبکه های اجتماعی ایجاد نموده که هدف آن جلوگیری از حملات نفرت انگیز به بازیکنان 32 تیم حاضر در جام جهانی در شبکه های اجتماعی پس از مسابقات است.

طبق اعلام فیفا، این سرویس از تماشا پیغام های توهین آمیز به بازیکنان هنگام استفاده از تلفن های همراه در رختکن پس از بازی ها جلوگیری می نماید.

پویش علیه پیغام های نفرت انگیز به وسیله ویلیان هافبک 34 ساله تیم فولام راهنمایی می گردد که می گوید در گذشته مورد هدف طرفداران خشمگین قرار گرفته است.

وی با اعلام حمایت از این پویش گفت: خانواده من رنج زیادی را متحمل شدند، زیرا مردم به ما در شبکه های اجتماعی حمله می کردند، به خانواده من، دخترانم حمله می کردند و به همین علت اکنون کنار فیفا ایستاده ام تا ببینم آیا می توان جلوی اینگونه موارد را گرفت؟

بازیکنان هر 32 تیم حاضر در این رقابت ها به این سرویس دسترسی خواهند داشت. فیفا ادعا نموده که می تواند فوراً نظرات اهانت آمیز، تبعیض آمیز و تهدید آمیز را در رسانه های اجتماعی مسدود کند.

وبلاگ فرافایلی ورزشی دنیای ورزش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سرویس حفاظتی فیفا برای جلوگیری از حمله به بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس حفاظتی فیفا برای جلوگیری از حمله به بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید