دی بی اس 770 آلتیمیت ولانته؛ خودرو کمیاب استون مارتین وارد خیابان می گردد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، اکنون تصاویر رسمی دی بی اس 770 کانورتیبل آلتیمیت ولانته روی خط رسانه ها قرار گرفته که با توجه به فراوری آن که محدود به 199 دستگاه خواهد بود، دنیای خودرو با یک محصول کمیاب سر و کار دارد.

دی بی اس 770 آلتیمیت ولانته؛ خودرو کمیاب استون مارتین وارد خیابان می گردد

وبلاگ فرافایلی - هنگامی که استون مارتین در ژانویه گذشته از خودروی نو خود دی بی اس 770 آلتیمیت رونمایی کرد به فراوری مدل کانورتیبل آن نیز اشاره داشت اما فقط کلاس کوپه را به نمایش گذاشت. اکنون تصاویر رسمی دی بی اس 770 کانورتیبل آلتیمیت ولانته روی خط رسانه ها قرار گرفته که با توجه به فراوری آن که محدود به 199 دستگاه خواهد بود، دنیای خودرو با یک محصول کمیاب سر و کار دارد.

فراوری مدل کوپه دی بی اس 770 نیز محدود به 300 دستگاه است.

یکی دیگر از ویژگی های مهم استون مارتین دی بی اس 770 به پیشرانه آن مربوط می گردد زیرا رکورد قدرتمندترین استونی که وارد خیابان شده است را نیز به خود اختصاص خواهد داد.

تپنده 12 سیلندر 5.2 لیتری توربودوقلو استون مارتین برابر با 759 اسب بخار خروجی و 900 نیوتن متر گشتاور دارد. این هیولای انگلیسی از رینگ های آلومینیومی اختصاصی در میزان 21 اینچی استفاده می نماید. لاستیک های جلو در میزان 265/35 و عقب 305/30 است که تفاوت اینچ موجود چشم انداز اسپرت بسیار زیبایی را ایجاد می نماید.

Aston Martin DBS 770 Ultimate Volante

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، رینگ های دی بی اس طراحی بسیار خاصی دارند که این طراحی نام بزرگان استون مارتین مانند والکیری و تک نمونه ویکتور را همراه خود دارد.

در قسمت های مختلف این خودرو از فیبرکربن برای امضای کار و بهبود زیبایی محصول استفاده شده است. صندلی های اسپرت دی بی اس 770 یکی از شاخص ترین بخش هایی است که به طور سنگین از فیبرکربن بهره برده است.

اولین نمونه های فراوریی از استون مارتین دی بی اس 770 آلتیمیت ولانته طی سه ماهه سوم امسال میلادی تحویل مشتریان می گردد.

منبع: عصر ایران

به "دی بی اس 770 آلتیمیت ولانته؛ خودرو کمیاب استون مارتین وارد خیابان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دی بی اس 770 آلتیمیت ولانته؛ خودرو کمیاب استون مارتین وارد خیابان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید