درخواست بیرانوند از طرفداران پرسپولیس؛ فقط ما به درد شما می خوردیم!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، درخواست معین کننده بیرانوند از طرفداران پرسپولیس در یک برنامه تلویزیونی خبرساز شد.

درخواست بیرانوند از طرفداران پرسپولیس؛ فقط ما به درد شما می خوردیم!

به گزارش وبلاگ فرافایلی آنلاین، در حالی که پرسپولیس تا همین چند هفته پیش فاصله قابل توجهی با تیم های پایین تر جدول ایجاد نموده بود و از این تیم به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نام برده می شد اما به یکباره همه چیز برای شاگردان یحیی گل محمدی تغییر کرد.

  • حمله شدیدالحن به سرمربی ایرانی پس از انتخاب قلعه نویی | با هزاران التماس و لابی تیم گرفته! | تیم ملی نباید بنگاه دلالی شود

در نهایت شکست مقابل سپاهان باعث شد که تیم اصفهانی با چهار امتیاز بیشتر از پرسپولیس صدرنشین شود و حتی قرمزهای مرکز جایگاه خود در رده دوم را هم به رقیب دیرینه یعنی استقلال تقدیم نمایند.

علیرضا بیرانوند، شب گذشته در ویژه برنامه نوروز شبکه دو حاضر شد و صحبت های جالبی انجام داد. بخشی از برنامه که به شوخی های متداول گذشت؛ جایی که شاید یکی از جالب آنها هنگام شوخی مجری برنامه با بینی بیرانوند رقم خورد. دروازه بان پرسپولیس در پاسخ به این شوخی گفت: یک سری از دکترها می گویند بیا بینی ات را عمل کنیم اما اینقدر این قضیه جالب شده که به آنها می گویم باید یک پول خوبی بدهید که اجازه دهم این کار را انجام دهید. باور کنید من در صفحه ام بارها دیدم که هوادارن می گویند مبادا بینی ات را عمل کنی چون اینطوری خیلی بهتر هستی.

در ادامه از بیرانوند در خصوص فاصله امتیازی ایجاد شده در صدر جدول و افت پرسپولیس سوال شد و در حالی که او از این موضوع خیلی ناراحت به نظر می رسید گفت: ما سال های قبل وقتی یک فاصله امتیازی ایجاد می کردیم اما سال جاری نه تنها این کار را نکردیم که عقب هم افتادیم. ولی من قبلاً قول دادم که قهرمان می شویم و حالا هم می گویم این اتفاق می افتد. انگار قسمت این است که سال جاری زجر بکشیم و قهرمان شویم.

در ادامه برنامه علیرضا پیرانوند گله عجیب و غیر منتظره ای را از طرفداران پرسپولیس مطرح نمود. او احتمالا به بازی سپاهان و تشویق رامین رضاییان به وسیله پرسپولیسی ها اشاره نمود و گفت: چند سال پیش من در نفت تهران بودم و برای بازی با پرسپولیس به آزادی رفتیم. آن زمان سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس بود که واقعا هم گلر خوبی است. پرسپولیس در آن بازی فقط یک تساوی می خواست تا قهرمان شود. اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم صد هزار نفر یک صدا من را تشویق کردند چون اخباری بود که من می خواهم سال بعد به پرسپولیس بروم.

این تشویق من در آن بازی روحیه مکانی را خراب کرد و باعث باخت پرسپولیس شد. ببینید اگر این کار را نمی کردند و پرسپولیس نمی باخت آن سال یک قهرمانی شیرین برای این تیم اتفاق می افتاد. حالا هم همین است. من واقعا دوست ندارم طرفداران بازیکنان تیم رقیب را تشویق نمایند. آن ها شاید برخی هایشان هنوز دوستان ما هستند اما بحث من چیز دیگری است. شما باید بازیکنانی که تحت قرارداد تیم تان هستند را تشویق کنید چون آن ها هستند که به درد پرسپولیس می خورند.

در بخش دیگری از برنامه هم علیرضا بیرانوند انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی را به فال نیک گرفت. او در بخش جالبی از صحبت های خود در این باره گفت: ما احتمالا ایشان را امیر خان صدا می زنیم. تا سال های قبل اگر یک سرمربی خارجی بود و بعد از یک نتیجه ای به ایران بی نمی گشت حالا فرق می نماید و هر نتیجه ای به دست بیاوریم ایشان هم با ما برمی شود چون ایرانی است. امیدوارم با ایشان به نتایج خوبی دست پیدا کنیم و به هدفی که داریم یعنی قهرمانی آسیا برسیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "درخواست بیرانوند از طرفداران پرسپولیس؛ فقط ما به درد شما می خوردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست بیرانوند از طرفداران پرسپولیس؛ فقط ما به درد شما می خوردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید