خبر بد تابستانی برای تهرانی ها

به گزارش وبلاگ فرافایلی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران در نواحی جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید با خیزش موقت گردوخاک و از فردا (8 تیرماه) روند کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می گردد.

خبر بد تابستانی برای تهرانی ها

به گزارش همشهری آنلاین، با آنالیز نقشه های هواشناسی و خروجی الگوهای پیش یابی عددی، شرایط جوی استان تهران از امروز تا روز آدینه (7 تا 9 تیرماه) آسمان صاف تا کمی ابری با جوی نسبتا پایدار و در ارتفاعات گاهی افزایش ابر، در نواحی جنوبی و غربی گاهی وزش باد شدید با خیزش موقت گردوخاک و انتقال گردوخاک از استان های مجاور کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می گردد.

بعلاوه برای روز شنبه و یکشنبه (10 و 11 تیرماه) در ارتفاعات استان افزایش ابر و بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق دور از انتظار نخواهد بود.

برای امروز افزایش دما و از فردا روند کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 41 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (8 تیرماه) صاف، غبار رقیق و گاهی وزش باد با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد و طی آدینه (9 تیرماه) صاف، غبار رقیق و گاهی وزش باد با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو

به "خبر بد تابستانی برای تهرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد تابستانی برای تهرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید