خبرنگاران 335 بهبودیافته کرونا از مراکز دانشگاه علوم پزشکی سمنان مرخص شدند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، سمنان- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: 335 بیمار مبتلا به ویروس کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه با بهبودی کامل مرخص شدند.

خبرنگاران 335 بهبودیافته کرونا از مراکز دانشگاه علوم پزشکی سمنان مرخص شدند

نوید دانایی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با وبلاگ فرافایلی، ابراز داشت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در مناطق تحت پوشش این دانشگاه تا شامگاه چهاردهم فروردین به 423 نفر رسیده است.

وی اعلام کرد: براساس آمار در 24 ساعت گذشته سه نفر در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به ویروس کرونا مبتلا شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان توضیح داد: طبق آنالیز ها 80 درصد بیماران مبتلا به ویروس کرونا بستری در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه با بهبودی کامل مرخص شدند.

دانایی اعلام کرد: ماندن در خانه مهمترین راه چاره در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به شمار می رود و انتظار می رود شهروندان با ماندن در خانه و رعایت توصیه ها بهداشت فردی بیش از پیش به ریشه کن کردن شیوع این ویروس یاری نمایند.

طبق آمار اعلامی از سوی وزارت بهداشت، استان سمنان در شاخص نسبتِ مبتلایان به کل جمعیت، در رتبه اول کشور قرار گرفته است.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین شروع شد و تا به امروز هزاران نفر در چین و سایر کشورها به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

این بیماری، قابل پیشگیری است و به راحتی و با راه چارههای ساده می توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 335 بهبودیافته کرونا از مراکز دانشگاه علوم پزشکی سمنان مرخص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 335 بهبودیافته کرونا از مراکز دانشگاه علوم پزشکی سمنان مرخص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید