توصیه مجذوب کننده ریو فردیناند درباره مهدی طارمی

به گزارش وبلاگ فرافایلی، روزنامه مترو درباره برنامه های نقل وانتقالاتی باشگاه منچستریونایتد برای جذب مهاجم نوشت: شیاطین سرخ در نقل وانتقالات زمستانی در پی جذب یک مهاجم است و مذاکرات پیشرفته ای برای جذب وخورشت انجام داده است.

توصیه مجذوب کننده ریو فردیناند درباره مهدی طارمی

این مهاجم هلندی که در تیم برنلی عضویت دارد، به صورت قرضی برای بشیکتاش به میدان می رود، با این حال اولین پیشنهاد منچستریونایتد برای متقاعد کردن بشیکتاش در راستای لغو قرارداد وخورشت نتیجه ای نداشت.

ریو فردیناند، مدافع منچستریونایتد ظرف سال های 2002 تا 2014 حس می نماید که یونایتد باید مهدی طارمی را به خدمت بگیرد؛ بازیکنی که 14 گل در 20 مسابقه به ثمر رسانده است و با زدن دو گل به انگلیس، عملکرد تأثیرگذاری در جام جهانی 2022 ارائه کرد. قرارداد طارمی با پورتو سال آینده به انتها می رسد و 60 میلیون یورو بند جدایی دارد.

زمانی که بحث انتقال وخورشت به یونایتد مطرح شد، فردیناند در برنامه Vibe with Five گفت: اگر من بودم، طارمی را جذب می کردم.

وی بعلاوه در خصوص اولویت شیاطین سرخ برای خرید مهاجم توضیح داد: یونایتد باید هری کین را در اولویت قرار بدهد. از طرفداران تاتنهام عذرخواهی می کنم؛ شما هیچ جامی نمی برید و کین در تیم شما قهرمان هیچ جامی نمی گردد! یونایتد در تابستان باید یک مهاجم شماره 9 برای سه یا چهار سال آینده به خدمت بگیرد تا هر سال 20 تا 25 گل به ثمر برساند.

منبع: فرارو

به "توصیه مجذوب کننده ریو فردیناند درباره مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه مجذوب کننده ریو فردیناند درباره مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید