ترامپ: برای مبارزه با فاسدانی چون بایدن نامزد انتخابات شدم

به گزارش وبلاگ فرافایلی، رئیس جمهور آمریکا فساد مالی رقیبش را علت اصلی نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری این کشور گفت.

ترامپ: برای مبارزه با فاسدانی چون بایدن نامزد انتخابات شدم

به گزارش به نقل از پایگاه خبری سی بی اس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک گردهمایی انتخاباتی متذکر شد که وی برای مبارزه با فساد در واشنگتن نامزد ریاست جمهوری شده است تا با فساد مالی عده ای همچون جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مبارزه کند.

ترامپ گفت: سال ها من خیانت یکی پس از دیگری را تماشا می کردم. سیاستمدارانی همانند جو بایدن که زندگی میلیون ها نفر را تخریب کردند.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه اظهارات خود بار دیگر روابط بایدن با چین را پیش کشید و گفت اگر بایدن پیروز شود چین پیروز می شود.

ترامپ پیشتر در یک پیام توئیتری نوشت: بایدن سیاستمداری فاسد است و همه این را می دانند. اکنون همه مدرک و دلیل برای این واقعیت دارند و لپ تاپ (اشاره به اطلاعاتی که از لپ تاپ پسر بایدن لو رفته است) دلیلی بر آن است. این دومین رسوایی سیاسی در تاریخ ماست.

ستاد انتخاباتی ترامپ نیز به تازگی ویدئویی را در حساب کاربری توئیتری خود منتشر کرد که اطلاعاتی از تجارت هانتر بایدن در اوکراین را بیان می کند.

این افشاگری ابتدا از روزنامه نیویورک پست آغاز شد. این روزنامه در مقاله اش دست به افشاگری از ایمیل های هانتر بایدن زده بود که نشان می داد او در سال 2015 پدرش را، که در آن زمان معاون رئیس جمهور بود، به مدیر ارشدِ شرکت گاز بوریسما معرفی کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ترامپ: برای مبارزه با فاسدانی چون بایدن نامزد انتخابات شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: برای مبارزه با فاسدانی چون بایدن نامزد انتخابات شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید