بررسی قسمت سوم می خواهم زنده بمانم؛ حرومزاده دیگه خیلی وقته که فحش نیست

به گزارش وبلاگ فرافایلی، قسمت سوم سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته دوشنبه 18 اسفند ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

بررسی قسمت سوم می خواهم زنده بمانم؛ حرومزاده دیگه خیلی وقته که فحش نیست

به گزارش وبلاگ فرافایلی، در خلاصه داستان این قسمت آمده است: کاوه که از حکم اعدام قریب الوقوع همایون به هم ریخته است، تصمیم خطرناکی می گیرد تا اجرایش کند. از طرفی شایگان وقتی می بیند هما برای فراهم کردن مبلغ مورد نیازش دارد به هر دری می زند، از هما می خواهد قراری با یکی از نزدیکان او بگذارد تا شاید با شرایط دیگری بتوانند همایون حقی را نجات دهند.

هما با ناامیدی بسیار اندک مبلغی را که از فروش جهیزیه و کمک دوستانش فراهم کرده بود، برای شایگان می برد. شایگان، اما از در دیگری وارد می شود. او شرط تازه ای می گذارد. شرطی که فقط به نادر خواهد گفت. نادر در ساعت مقرر در مکان مقرر حاضر می شود. او که سند خانه باغ خانوادگی اش در شیراز را نیز همراه خود دارد، انتظار دارد که مشکل حل شود و شایگان هم آن سند را بپذیرد. اما شایگان پیشنهادی جدید دارد. پیشنهادی به مراتب هنگفت تر. او از نادر می خواهد که خودش را از زندگی هما حذف کند. پیشنهادی که نادر خیلی محکم در مقابلش می ایستد و نشان می دهد که از ابهت و پشت گرمی شایگان نمی ترسد.

در سویی دیگر کاوه که در محاصره دائمی قاچاقچی هاست، از دستگیر شدن همایون ناراحت است و نمی تواند با خودش کنار بیاید که او زیر حکم اعدام باشد. او سعی می کند خودش را به مامور ها معرفی کند و همایون را آزاد کند؛ اما سر بزنگاه با حضور قاچاقچی ها در خانه پدرش روبرو می شود و ناچار به بازگشت خواهد شد. می خواهم زنده بمانم کم کم در قسمت سوم نشان می دهد که کشمکش اصلی بر سر چه چیز خواهد بود. هرچند روبرو شدن با ایده مثلث عشقی شایگان، هما و نادر در نگاه اول کمی توی ذوق می زند؛ اما می توان تا جا افتادن این ایده کمی صبر کرد و باید دید که پرداخت می خواهم زنده بمانم به این ایده چه سمت و سویی می گیرد.

به طور کلی و با وجود این که سریال می خواهم زنده بمانم در این قسمت کمی از ریتم افتاده است؛ اما هنوز هم فاکتور هایی دارد که جذابیتش را حفظ می کند. سکانس روبرو شدن نادر و شایگان در عروسی و دیالوگ هایی که میان شان رد و بدل می شود، خود برای امتیاز دادن به این قسمت کافی است.

منبع: فرارو

به "بررسی قسمت سوم می خواهم زنده بمانم؛ حرومزاده دیگه خیلی وقته که فحش نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی قسمت سوم می خواهم زنده بمانم؛ حرومزاده دیگه خیلی وقته که فحش نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید