امیری: رئیس جمهور، نمایندگان را تهدید نکرده است ، کلیات بودجه با تهدید استعفای روحانی تصویب نشد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: به هیچ وجه رئیس جمهور برای تصویب کلیات بودجه نمایندگان را به استعفا تهدید نکرده است این صحبت اساسی ندارد.

امیری: رئیس جمهور، نمایندگان را تهدید نکرده است ، کلیات بودجه با تهدید استعفای روحانی تصویب نشد

حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور، در مصاحبه با خبرنگار سیاسی وبلاگ فرافایلی گفت: به هیچ وجه تهدیدی وجود نداشته است و چنین صحبتی اصلا مطرح نشد. هیچ گاه دولت کسی را تحت فشار قرار نمی دهد.

امیری با بیان اینکه بنده مسئول تسهیل و تعمیق روابط دولت و مجلس هستم؛ اظهار کرد: قاعدتا اولین شخصی که در جریان مسائل مربوط به دولت و مجلس قرار می گیرد بنده خواهم بود لذا مطلقا هیچ گونه تهدیدی وجود نداشته است و این صحبت اساسی ندارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: لایحه بودجه 17 آذر ماه 98 در یک فضای بسیار خوب و صمیمی توسط رئیس جمهور ارائه شد. این جلسه یکی از بهترین جلسات مشترک بین دولت و مجلس با حضور رئیس جمهور در مجلس بود. به همین منظور از نمایندگان مجلس، هیئت رئیسه مجلس، فراکسیون های سیاسی تشکر داریم.

وی در سرانجام اعلام کرد: فضای بسیار خوب و صمیمی وجود داشت بعد از آن هم این لایحه به کمیسیون تلفیق ارائه شد به طوری که در یک فضای کاملا کارشناسی به آنالیز لایحه بودجه 99 پرداختند. پس از رای گیری ها نهایتا کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس به تصویب رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیری: رئیس جمهور، نمایندگان را تهدید نکرده است ، کلیات بودجه با تهدید استعفای روحانی تصویب نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: رئیس جمهور، نمایندگان را تهدید نکرده است ، کلیات بودجه با تهدید استعفای روحانی تصویب نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید