گئورگی گولسیانی: حالا لوکادیا پنالتی زن اول ماست

به گزارش وبلاگ فرافایلی، پرسپولیس در هفته نهم و در یک بازی بسیار سنگین پیروز شد با تک گل یورگن لوکادیا از روی نقطه پنالتی، تیم خوب و پرمهره مس رفسنجان را در تهران شکست دهد.

گئورگی گولسیانی: حالا لوکادیا پنالتی زن اول ماست

پس از خاتمه این ملاقات، گئورگی گولسیانی گفت: من خیلی از عملکردمان راضی نیستم. اصلا راضی نیستم و باید بیشتر کوشش کنیم، زیرا برترین تیم ایران هستیم. باید در 2 نیمه برترین فوتبال را به نمایش گذاریم. به همین دلیل من در حالت کلی از نمایشمان راضی نیستم. با این حال کسب 3 امتیاز مهم بود که بدست آوردیم.

حالا تازه ترین صحبت های گولسیانی را در همین ارتباط بخوانید.

پرسپولیس از نظر تو خوب بازی نکرد و برد؟

نه، ما دو نیمه متفاوت داشتیم. منظور من این بود که بهتر از این می توانیم بازی کنیم و پتانسیل بالایی داریم. ما در یک بازی خاص به تراکتور تبریز باختیم که در حالت نرمال نباید می باختیم. بازی با سپاهان هم در اصفهان انجام می شد و فکر می کنم باز تحت تأثیر همان شکست تراکتور بودیم. با این حال همین 3 امتیاز مقابل مس رفسنجان که تیم بسیار خوبی است، ایده آل است. خود من افتخار می کنم که بازیکن پرسپولیس هستم و دوست دارم در برترین تیم ایران برترین عملکرد را داشته باشم.

بازی را با یک پنالتی بردید. خودت هم جزو بازیکنان پنالتی زن هستی و نظرت در مورد یورگن لوکادیا و سبک پنالتی زدن او چیست؟

من در سپاهان اصفهان هم پنالتی می زدم، اما اینجا یورگن لوکادیا در حال حاضر پنالتی زن اول تیم است. او یک بازیکن خوب و پنالتی زن حرفه ای است که سبک خاص خودش را دارد.

تیم حریف هم اعتراض هایی به داوری داشت. نظری ندارید؟

به نظر من داور خیلی خوب و بی نقص سوت زد. این اعتراض ها همواره بوده و تیم هایی که می بازند معمولا اعتراض می نمایند. البته تیم مس رفسنجان هم نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد و نشان داد تیم قدرتمندی است.

چند سال پنالتی می زدم، اما حالا لوکادیا پنالتی زن اول ماست/ هفته نهم حرف از قهرمانی نمی زنند!

تیم پرسپولیس این فصل کمترین گل را به همراه ذوب آهن اصفهان دریافت نموده است، اما گل هم زیاد نمی زنید، چرا؟

من باز هم تکرار می کنم پرسپولیس برترین تیم ایران است که پتانسیل بالایی دارد. این تیم مطمئن باشید خیلی بهتر از این هم خواهد شد و یک اندازه تعطیلات و وقفه در لیگ روی کار ما تأثیر گذاشت. البته هنوز هفته های زیادی مانده و شما پرسپولیس بسیار بهتری را در ادامه خواهید دید.

عنوان برترین خط دفاع لیگ را این فصل می خواهید تصاحب کنید؟

عنوان برترین تیم لیگ هدف بزرگ ماست. این یک هدف است و کوشش می کنیم با تمرین و کار بیشتر به آن برسیم.

خیلی ها حرف از قهرمانی پرسپولیس می زنند. نظری نداری؟

نه، هفته نهم حرف از قهرمانی نمی زنند. این حرف اصلا حرفه ای نیست و ما باید به کوشش خود ادامه دهیم، چون همان طور که گفتم هفته های زیادی مانده است.

به نظر می رسد بازی هفته آینده شما با ملوان نسبتا آسان تر باشد؟

نه، هیچ مسابقه ای در لیگ ایران آسان نیست و ما در خانه حریف بازی داریم، اما کوشش می کنیم برترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "گئورگی گولسیانی: حالا لوکادیا پنالتی زن اول ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گئورگی گولسیانی: حالا لوکادیا پنالتی زن اول ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید