چاق ترین پسربچه جهان کیست؟

به گزارش وبلاگ فرافایلی، چاق ترین پسر جهان با 10 سال سن در اندونزی ندگی می کند و در حال حاضر 192 کیلو وزن دارد.

چاق ترین پسربچه جهان کیست؟

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ فرافایلی ، نامش آریا پِرمانا است، 10 سال سن دارد و لقب چاق ترین کودک جهان را به خودش اختصاص داده است، او 192 کیلوگرم وزن دارد و به همین دلیل در راه رفتن، حضور در مدرسه و پیدا کردن لباس مناسب مسائل زیادی دارد.

آریا در روستایی در اندونزی زندگی می کند و از دو سالگی به شکل تصاعدی افزایش وزن داشته است و این همان زمانی بوده که پدر و مادرش متوجه می شوند تغییرات جسمی او نسبت به برادر بزرگترش در همان سن متفاوت است. آن ها در ابتدا از رشد بچه شان راضی بودند و فکر می کردند سالم است، اما بعد از مدتی که اشتهای او خیلی زیاد شد و دیگر وزنش هم قابل کنترل نبود، نگران شدند و فهمیدند حتما مسئله ای در این باره وجود دارد و به رسیدگی های پزشکی نیاز است.

پدر و مادر آریا او را پیش چند دکتر بردند، اما هیچ کدام موضوع را نفهمیدیند و پیشنهاد دادند که بیمارستان های بزرگتر و اصلی باید او را ببینند. اما پدرش می گوید که آن ها مشکل مالی دارند و تا حالا هزینه های زیادی برای درمان او پرداخته اند و دیگر از پس مخارج درمانی او برنمی آیند. اما آرزوی او این است که پسرش را عادی و معمولی ببیند.

آریا همیشه گرسنه است و در روز پنج وعده غذای زیاد می خورد، برنج، ماهی، گوشت، سوپ سبزیجات مجموعه ای هستند که غذای او را تشکیل می دهند، مادرش می گوید آریا کاری به جز خوردن و خوابیدن ندارد و فقط گاهی داخل استخر کوچک می شود و ساعت ها هم آن جا می ماند.

با وزنی که حالا آریا دارد، راه رفتن برای او سخت شده و نمی تواند با هم سالانش بازی کند، از طرفی یک مشکل بزرگ هم پیدا کردن لباسی هم سایز اوست، به همین دلیل بیشتر مواقع او تنها تکه پارچه ای را دور کمرش می بندد. البته آریا در تنفس هم مشکل پیدا کرده و مجبور است برای خوابیدن سر خودش را به یک سمت خم کند.

این خانواده برای تامین مواد غذایی خانه مسائلی هم دارند و قبلا به هر طریقی که بوده برای آریا غذا را حاضر می کردند، اما از وقتی که فهمیدند که این غذا خوردن برای سلامتی او خطرناک است، از تنها راهی که بلد هستند، استفاده می کنند؛ به او کمتر غذا می دهند تا لاغر شود و با اینکه کار سختی است، اما مادرش در انجام این کار مصمم است تا بتواند وزن اضافه او را از بین ببرد.

منبع:مجله مهر

منبع: تسنیم

به "چاق ترین پسربچه جهان کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاق ترین پسربچه جهان کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید