پرکردن فرم های فاجعه بار استقلال و پرسپولیس برای کنفدراسیون آسیا

به گزارش وبلاگ فرافایلی، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه های ارسالی خود به فدراسیون فوتبال ایران عدم مطابقت اظهارات باشگاه های استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان با قوانین مربوط به صدور مجوز حرفه ای را اعلام کرد و به آنها فرصت پنج روزه داد (تا دوشنبه هفته جاری) تا پاسخ آن را بدهد.

پرکردن فرم های فاجعه بار استقلال و پرسپولیس برای کنفدراسیون آسیا

مهم ترین و تاثیرگذارترین ایراد در اعلام AFC به باشگاه های استقلال و پرسپولیس مالکیت مشترک آنها تحت نظر دولت بوده است.

همچنین قوانین مالی در مدارک بارگذاری شده نیز رعایت نشده است و عدم شفافیت مالی درباره پرونده های باز بین المللی وجود داشته است.

AFC با توجه به راستی آزمایی شرکتی که موارد حقوقی و مالی پرسپولیس و استقلال را مورد بررسی قرار داده متوجه ابهامات مالیاتی، ثبت حقوقی و پرداختی های خارج از قراردادها شده است.

نکته جالب توجه در اعلام نواقص موجود در مدارک استقلال و پرسپولیس فرم هایی است که این دو باشگاه پر نکرده اند. مسئولان حقوقی پرسپولیس در بارگذاری مدارک خود، موارد حقوقی و مالکیتی باشگاه را به زبان فارسی پر کرده اند.

اتفاق عجیبی که تعجب کنفدراسیون فوتبال آسیا را نیز به همراه داشته و آنها خواستار توضیح پرسپولیس با زبان رسمی AFC (انگلیسی) شده اند.

همچنین استقلالی ها نیز برخی فرم های مربوطه را اصلاً پر نکرده اند تا خالی بودن آنها باعث شگفتی مسئولان این نهاد بین المللی شود.

AFC از باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس خواسته تا فرم های مربوط به صدور مجوز حرفه ای را با زبان نگارش بین المللی که انگلیسی است پر کرده و تمام صفحات را با مدارک مستند به کنفدراسیون فوتبال ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرکردن فرم های فاجعه بار استقلال و پرسپولیس برای کنفدراسیون آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرکردن فرم های فاجعه بار استقلال و پرسپولیس برای کنفدراسیون آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید