پتر چک به چلسی برگشت

به گزارش وبلاگ فرافایلی، سنگربان سابق آبی پوشان لندن بعد از بازنشسته شدن میخواهد رابطه خود را با دنیای فوتبال حفظ کند.

پتر چک به چلسی برگشت

به گزارش خبرنگاران، پتر چک دروازه بان تیم فوتبال آرسنال که در انتها فصل گذشته بازنشسته شد میخواهد به تیم سابقش چلسی برگردد تا در این تیم به عنوان مشاور فنی و اجرایی مشغول به کار گردد.

چک سال 2004 به چلسی تحت راهنمایی ژوزه مورینیو پیوست و پس از 11 فصل بازی در این تیم راهی آرسنال شد. او برای چلسی 494 بازی انجام داد و سال 2015 به رقیب همشهری پیوست. با این حال آبی های لندن هنوز هم به چک علاقه دارند و به همین دلیل از او خواسته اند تا به استمفوردبریج برگردد تا در این تیم مشغول به کار گردد و او نیز این پیشنهاد را پذیرفت.

چک به سایت باشگاه چلسی گفت: از اینکه بار دیگر فرصتی فراهم شد تا به چلسی ملحق شوم بسیار خوشحالم و هدفم این است که به این تیم یاری کنم با ارائه عملکردی در بالاترین سطوح به موفقیت هایی که در 15 سال اخیر کسب نموده ادامه دهد. منتظر شروع چالش جدیدی که پیش رویم قرار گرفته هستم و امیدوارم بتوانم از تمام دانش فوتبالی و تجربه ام برای یاری به این تیم جهت دستیابی به موفقیت هایی حتی بزرگتر در آینده، استفاده کنم.

پستی که چک 37 ساله در چلسی تصدی آن را برعهده گرفته، به او این امکان را می دهد تا در زمینه امور فنی و مربوط به فوتبال راهکاری را برای ارتقای عملکرد تیم به چلسی ارائه کند و به نوعی او حلقه ارتباطی میان تیم اصلی و آموزشگاه باشگاه چلسی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پتر چک به چلسی برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پتر چک به چلسی برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید