هیچ گزارشی مبنی بر مشکل در سامانه رتبه بندی معلمان اعلام نشده است

به گزارش وبلاگ فرافایلی، سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش گفت: سامانه زمان بندی مشخصی دارد و اگر فردی در زمان معین شده وارد سایت نشود، سامانه به فرد اطلاع می دهد تا در زمان مقرر به سامانه مراجعه کند.

هیچ گزارشی مبنی بر مشکل در سامانه رتبه بندی معلمان اعلام نشده است

سجاد سیاح، سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره مشکل در سامانه رتبه بندی معلمان گفت: ما در این چند روز هیچ گزارشی مبنی بر مشکل در سایت rtb.medu.ir و سامانه رتبه بندی معلمان نداشته ایم.

او توضح داد: سامانه زمان بندی مشخصی دارد و اگر فردی در زمان معین شده وارد سایت نشود، سامانه به فرد اطلاع می دهد تا در زمان مقرر به سامانه مراجعه کند.

سیاح درباره مسائل سامانه گفت: اگر کسی در سامانه رتبه بندی و سایت rtb.medu.ir با مشکل روبرو شد، می تواند با مراجعه به سامانه نرم افزار پشتیبانی سامانه های وزارت آموزش و پرورش با آدرس ticket.medu.ir سوالات متداول و مسائل خود را بیان کند که کمتر از چند ساعت همکاران ما پاسخ را اعلام می نمایند.

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش تاکید نمود که سامانه نرم افزار پشتیبانی سامانه های وزارت آموزش و پرورش با آدرس ticket.medu.ir از روز اول هفته به صورت آزمایشی و یکشنبه به طور رسمی فعال شده است.

وبلاگ فرافایلی علمی پزشکی آموزش و پرورش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هیچ گزارشی مبنی بر مشکل در سامانه رتبه بندی معلمان اعلام نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ گزارشی مبنی بر مشکل در سامانه رتبه بندی معلمان اعلام نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید