میزبانی از بزرگترین هلدینگ گردشگری روسیه در ایران انجام شد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، میزبانی از بزرگترین هلدینگ گردشگری روسیه در ایران انجام شد.

میزبانی از بزرگترین هلدینگ گردشگری روسیه در ایران انجام شد

اعضای هیأت مدیره شرکت هلدینگ گردشگری روسیه با حضور در محل معاونت گردشگری و دیدار با علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت، ضمن معرفی ظرفیت های متنوع هلدینگ مورد در بخش اقامتگاه های متنوع، پیست اسکی، پارک های موضوعی و غیره نسبت به افزایش تعاملات گردشگری دو سویه و نیز کسب آگاهی از فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری ایران اعلام آمادگی کردند.

با توجه به اینکه هلدینگ مورد نظر در شهر سوچی کشور روسیه واقع و فعال است و این شهر گردشگرپذیر به عنوان بزرگترین شهر اروپا به دلیل ویژگی های بکر طبیعی، تاریخی و فرهنگی از دیرباز مورد استقبال گردشگران بین المللی و همچنین ایرانیان بوده است، از این رو آشنایی با توانمندی های گردشگری دو طرف و راهکارهای تقویت ارتباط بخش خصوصی و فعالین این حوزه در دستور کار قرار گرفت.

مطرح شدن موضوع شرایط قیمت بالای خدمات گردشگری در شهر سوچی به ویژه برای گردشگران ایرانی، تمرکز بر موضوع توسعه تم پارک ها در ایران با سرمایه گذاری شرکت مورد نظر، پیشنهاد بازدید از جنوب کشور نظر به نوع آب و هوای ویژه، فراهم بودن امکان تفریحات و ورزش های متنوع در کشور بویژه اسکی با هدف فعال شدن فرصت های سرمایه گذاری و همچنین ایجاد و تقویت خطوط هوایی دوسویه میان ایران و شهر سوچی از جمله سرفصل های مصاحبه در این نشست بوده است.

پیرو آغاز لغو ویزا رسمی و گروهی میان ایران و روسیه پیش بینی می شود بسیاری از فعالین رسمی دو کشور نسبت به برقراری ارتباط دو سویه اعلام آمادگی کنند. از این رو بهره مندی از فرصتهای حاصل به عنوان یکی از سیاستهای جاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می تواند راهگشای توسعه گردشگری در کشور باشد.

منبع: همگردی

به "میزبانی از بزرگترین هلدینگ گردشگری روسیه در ایران انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی از بزرگترین هلدینگ گردشگری روسیه در ایران انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید