معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، یک تکه از پیاز خام را داخل جوراب خود قرار دهید و شب تا صبح را سپری کنید! ممکن است برایتان عجیب باشد، اما متخصصان این روش را با بیان چندین فایده توصیه می نمایند.

معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!

به گزارش بهترین ها، اما آیا قرار دادن پیاز در کف پا می توانید از فواید آن استفاده کنید؟ بله، زیرا در کف پا اندازه زیادی پایانه های عصبی قرار گرفته است که به اندام های حیاتی بدن متصل هستند، به این نقاط اتصال، نقاط نصف النهاری می گویند.

این نقاط با نقاط طب سوزنی مرتبط هستند و توان الکتریکی بسیار بالایی دارند. اگر این نقاط را تحریک نماییم، به سایر اندام های بدن دسترسی می یابیم پس با گذاشتن یک تکه پیاز در کف پا می توانیم از فواید آن برای نقاط مختلف بدن بهره ببریم.

فواید گذاشتن پیاز در جوراب

درمان سرماخوردگی: مردم از زمان های گذشته مردم در زمستان ها قطعه ای پیاز خام در جوراب خود می گذاشتند تا از شیوع بیشتر سرماخوردگی جلوگیری نمایند، زیرا آن ها بر این باور بودند که با این کار می توان خون را پاکسازی کرد، این فرآیند پاکسازی می تواند در درمان سرماخوردگی یا آنفلوآنزا موثر باشد. چنانچه عنوان شده است گذاشتن پیاز درون جوراب به از بین بردن میکروب و باکتری های احتمالی تجمع یافته در بدن که شما را دچار آنفلوآنزا می نماید، یاری میکند. اما شواهد علمی برای تایید روش درمان خانگی گذاشتن پیاز داخل جوراب وجود ندارد.

تصفیه خون: اسید فسفریک پیاز مانند دارو های ترنس درمال به وسیله پوست به داخل بدن نفوذ نموده و خون را تصفیه میکند. استفاده از برش های سیر و پیار و گذاشتن آن ها در جورابتان (در کف پا) هنگام خواب با باز کردن مسیر های الکتریکی به پاکسازی ارگان های داخلی بدن یاری می نماید. قراردادن پیاز به صورت موضعی روی پوست، سبب از بین رفتن میکروب و باکتری ها می گردد و اسید فسفریک آن وارد جریان خون شده و به تصفیه خون یاری می نماید.

از بین بردن میکروب، باکتری و عوامل بیماری زا: قرار دادن پیاز درون جوراب یکی از روش های درمانی فوق العاده طب چینی برای سم زدایی و نابودی میکروب های بدن است. پیاز مزایای ضد ویروس و ضد باکتری زیادی دارند و قرار دادن آن در جوراب میکروب و باکتری ها را از بین می برد.

از بین بردن بوی بد پا: اگر در جوراب خود برشی از پیاز را قرار دهید، پیاز سموم و مواد شیمیایی بدنتان را به وسیله کف پا بیرون میکشد و بوی پای شما را بهتر میکند. بعلاوه پخش شدن بوی آن در هوا موجب تصفیه شدن هوای اطرافتان خواهد شد.

درمان عفونت: پیاز یک آنتی بیوتیک طبیعی است و اگر آن را درون جوراب و کف پا قرار دهید، این فایده را به قسمت های عفونی بدن منتقل می کنید. این روش در درمان عفونت ها بسیار بهتر از آنتی بیوتیک عمل کند.

آبرسانی بدن: پیاز از اندازه زیادی آب تشکیل شده است. افرادی که در طول روز آب کافی مصرف نمی نمایند هنگام خواب یک پیاز را کف پای خود بگذارند و بخوابند تا بدن آن ها آبرسانی گردد، زیرا انرژی الکتریکی نقاط نصف النهاری کف پا، تمام آب موردنیاز بدن را پخش می نماید تا سطح آب بدن تنظیم گردد.

تقویت سیستم ایمنی بدن: پیاز دارای ویتامین های E و C است که به سیستم های دفاعی بدن یاری می نماید. این ویتامین ها و آنتی اکسیدان های موجود در پیاز روند پیر شدن سلول ها را به تاخیر می اندازند بنابراین قرار دادن پیاز در داخل جوراب، روند پیر شدن را کاهش می دهد.

ضدعفونی کردن بدن و تقویت ارگان های داخلی: قرار دادن تکه ای پیاز در داخل جوراب در زمان خواب شبانه راهی است برای ضدعفونی کردن بدن و تقویت ارگان های داخلی. با این روش اسید فسفریک موجود در پیاز وارد خون می گردد و به عنوان یک ضدعفونی نماینده عمل می نماید، بعلاوه این روش با استفاده از ورود ترکیبات شیمیایی دیگر موجود در پیاز از طرق پا یاری می نماید به خروج عفونت ها به سرعت و با قدرت بیشتری انجام گردد.

کاهش تب در بچه ها: استفاده از این روش یعنی گذاشتن تکه ای پیاز درون جوراب برای درمان سریع تب به خصوص در بچه ها نیز توصیه شده است.

درمان مسائل پوستی کف پا: گذاشتن پیاز درون جوراب علاوه بر سم زدایی بدن در زمینه درمان مسائل پوستی کف پا نیز موثر بوده است.

نحوه گذاشتن پیاز کف پا هنگام خواب: چند تکه پیاز را برش دهید و برای تحریک نقاط نصف النهاری در قوس های هر دو پا قرار دهید. سپس برای اینکه ثابت بمانند روی آن ها را با جوراب بپوشانید و بخوابید. در خواب خواص پیاز به وسیله پوست نفوذ نموده و مانند یک ابزار ترنس درمال خونتان را تصفیه، میکروب و باکتری ها را از بین می برد.

برای برطرف بو پیاز از پا، پا ها را با یک ابزار از جنس فولاد ضد زنگ بسابید.

منبع: فرارو

به "معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معجزه درمانیِ گذاشتن پیاز داخل جوراب!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید