لوکاکو: به موفقیت سانچس در اینتر خوشبینم، نویل نمی تواند حرفه ای بودن مرا زیر سوال ببرد؛ او پول گرفته است!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مهاجم بلژیکی تیم فوتبال اینتر به نقدها ستاره سابق منچستریونایتد پاسخ داد و تأکید کرد که هیچکسی نمی تواند رویکرد حرفه ای او را زیر سؤال ببرد.

لوکاکو: به موفقیت سانچس در اینتر خوشبینم، نویل نمی تواند حرفه ای بودن مرا زیر سوال ببرد؛ او پول گرفته است!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، روملو لوکاکو به گری نویل به خاطر زیر سؤال بردن حرفه ای گری او تاخت. لوکاکو تابستان سال جاری با قراردادی 74 میلیون پوندی منچستریونایتد را به مقصد اینتر ترک کرد و به دوران دو ساله حضورش در اولدترافورد سرانجام داد. او اما پس از خروجش از اولدترافورد با انتقاداتی روبرو شد که اکثر آنها متوجه اضافه وزن او بود و یکی از آنها هم از سوی گری نویل بود که به عنوان کارشناس شبکه اسکای اسپورتس فعالیت می نماید. او در یک توئیت نوشت: لوکاکو به داشتن اضافه وزن اعتراف نموده. او گل هایی خواهد زد و در اینتر هم عملکرد خوبی خواهد داشت اما غیرحرفه ای گری واگیردار است.

لوکاکو که هفته گذشته در اولین بازی رسمی اش برای اینتر در هفته اول سری A یکی از 4 گل نراتزوری را مقابل لچه به ثمر رساند، در پاسخ به توئیت نویل به شبکه بی بی سی اسپورت گفت: کسی نمی تواند حرفه ای بودن مرا زیر سؤال ببرد. من برای فوتبال زندگی می کنم. من همواره در خانه ام هستم و هر کاری می کنم تا پیشرفت کنم. نویل می تواند چیزهای زیادی درباره وضعیت جسمانی من بگوید اما او هرگز حق ندارد چیزی درباره حرفه ای بودن من بگوید، چیزی مانند اینکه من به اندازه کافی کوشش و تمرین نمی کنم. او اجازه ندارد چنین چیزی بگوید. تمام مربیانی که تا کنون زیر نظرشان کار نموده ام همگی به شما خواهند گفت که من چقدر در تمرینات کوشش می کنم. اولگنار سولسشایر درباره من زمانی که در زمین تمرینی بودم چه می گفت؟ او چه گفت؟ او همواره می گفت که من سخت کوشش می کنم و همواره با تمام توانم کار می کنم تا پیشرفت کنم. ژوزه مورینیو هم همین را می گفت، همینطور روبرتو مارتینس. اکنون آنتونیو کونته هم همین را به شما خواهد گرفت.

لوکاکو ادامه داد: پارسال برای من سال بدی بود. از این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. شما فقط باید به فکر پیشرفت باشید. من نمی خواهم یک گوشه بنشینم و به شیوه ای منفی واکنش نشان دهم. ما مردان بالغ هستیم. نویل هم یک کارشناس است. او پول گرفته که از این جور چیزها بگوید. من هم پول گرفته ام که فوتبال بازی کنم. من فقط می خواهم بهترین بازی ام را برای اینتر انجام دهم.

لوکاکو در ادامه داشتن مسائل جسماتی در اردوی پیش فصل منچستریونایتد - قبل از پیوستن به اینتر - را رد کرد و این موضوع که این مسائل دلیل عدم حضور او در بازی های محبت آمیز پیش فصل شیاطین سرخ بوده را نادرست دانست.

او اضافه نمود: من در یکی دو هفته آخر حضورم در منچستریونایتد، تنهایی و زیر نظر یک مربی بدنساز تمرین می کردم. از سنگاپور تا زمانی که به اینتر آمدم، من عملاً فقط تمرینات انفرادی مانند دویدن و از این طور کارها انجام می دادم و تمرینی تاکتیکی انجام ندادم. زمانی که به اینتر آمدم از من پرسیده شد که چه تمریناتی انجام داده ام و من هم گفتم که هیچ تمرین گروهی و تاکتیکی انجام نداده ام و تا الان فقط دویده ام. به همین دلیل من به تمرینات دویدنی ام ادامه دادم و کم کم به تمرینات گروهی وارد شدم و بعد هم در چند بازی محبت آمیز شرکت داده شدم و کل ماجرا همین بود. وقتی به اینتر آمدم 4 روز اول را صرف آماده سازی خودم کردم تا برای اولین بازی به بهترین شکل ممکن آماده شوم و خودم را با آنچه کونته می خواهد کاملاً تطبیق دهم. شیوه بازی ما مبتنی بر پرسینگ زیاد و جایگیری در موقعیت های مناسب است. در این سبک بازی شما باید هوشیار و روی فرم باشید.

لوکاکو در پاسخ به این سؤال که آیا می دانست چرا یونایتد فکر می کرد او مشکل جسمانی دارد، گفت: خیر. نمی دانم در منچستریونایتد چرا آنطور که باید و شاید اوضاع بر وفق مراد پیش نرفت. الان هم کوشش نمی کنم که به گذشته برگردم تا ببینم که کجای کارم می لنگید. برای من بازی در منچستریونایتد تجربه ای گرانبها بود که قدردان آن هستم، تجربه شیرینی نبود چون ما چیزی نبردیم و من می خواستم با این تیم جام ببرم اما آنها به من این فرصت را دادند. من توانستم بازی در یکی از بزرگترین باشگاه های جهان را تجربه کنم پس همواره آنها برایم قابل احترام هستند. در نهایت اما من به این نتیجه رسیدم که برایم بهتر بود که از منچستریونایتد بروم و چیزهای متفاوتی را تجربه کنم. برای منچستریونایتد آرزوی موفقیت می کنم.

مهاجم سابق اورتون، از ورود هم تیمی سابقش در منچستریونایتد الکسیس سانچس به اینتر استقبال کرد و در این باره هم گفت: این جابجایی برای سانچس بسیار خوب بود. او قبلاً هم در این لیگ بازی نموده است. مردم ایتالیا او را می شناسند. در لیگ برتر هم او زمانی که برای آرسنال بازی می کرد عملکرد خوبی داشت. سانچس در منچستریونایتد تجربه سختی داشت. به نظرم تصمیم او برای آمدن به اینتر تصمیم درستی بود. اینتر رختکن خوبی دارد جایی که مربی می خواهد بازیکنانش قهرمانانی باشند که واقعاً به تیم یاری نمایند. ورود سانچس سطح رقابت داخلی تیم را بالا می برد. حالا همه چیز به خودش بستگی دارد که توانایی هایش را ثابت کند. من اما واقعاً به موفقیت سانچس در اینتر خوشبین هستم. ما هم به او یاری خواهیم کرد. امیدوارم که ورود او به اینتر باعث ارتقای بازی ما گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لوکاکو: به موفقیت سانچس در اینتر خوشبینم، نویل نمی تواند حرفه ای بودن مرا زیر سوال ببرد؛ او پول گرفته است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکاکو: به موفقیت سانچس در اینتر خوشبینم، نویل نمی تواند حرفه ای بودن مرا زیر سوال ببرد؛ او پول گرفته است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید