قلعه و استراماچونی محروم نشدند؛ بیرانوند هم نمی گردد

با وجود شکایت باشگاه تراکتورسازی و حاشیه ها و اخباری که درباره محرومیت علیرضا بیرانوند منتشر شده، مسئولان باشگاه پرسپولیس از محروم نشدن دروازه بان ملی پوش خود کاملا مطمئن هستند.

قلعه و استراماچونی محروم نشدند؛ بیرانوند هم نمی گردد

علاوه بر صحبت های رئیس فدراسیون در یک گفت وگوی تلویزیونی، چیزی که پرسپولیسی ها را مطمئن تر می نماید محروم نشدن قلعه نویی و استراماچونی است. اگر فدراسیون با سپاهان و استقلال مماشات نموده است، چرا با پرسپولیس هم همین کار را نکند؟

بعد از انتشار ویدئوهایی از حرکات بیرانوند در مقابل طرفداران تراکتور، دروازه بان پرسپولیس مورد انتقاد نهاده شد و باشگاه تراکتور نیز شکایتس را علیه او تنظیم کرد. اما بیرانوند در مصاحبه ای از طرفداران تراکتور دلجویی و گفت که اگر موجبات دلخوری آنها را فراهم آورده عذرخواهی می نماید. روز گذشته نیز مهدی تاج در مصاحبه با تلویزیون گفت: بیرانوند مصاحبه ای کرد و باشگاه پرسپولیس هم اطلاعیه ای داد و گفت منظور او این نبوده است. اگر یک فردی بگوید منظورم این نبود و عذرخواهی کند بهتر از تنبیه کردن است!

در همین حال، باشگاه پرسپولیس هم با توجه به احکام چند هفته گذشته کمیته انضباطی اعلام نموده است که این کمیته نباید برخوردی با دروازه بان آنها داشته باشد. کمیته انضباطی هفته گذشته قلعه نویی را بابت تخلف اخیرش به پرداخت 100میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد و استراماچونی هم به خاطر اظهاراتی که با واقعیت همخوانی نداشت، توبیخ کتبی شد. با توجه به این آرا، مدیران پرسپولیس مطمئن هستند برای بیرانوند نیز محرومیتی درنظر گرفته نمی گردد چون در آن صورت کمیته انضباطی بابت برخوردهای متناقض با تیم های مختلف مورد انتقاد قرار خواهد گرفت.

منبع: همشهری آنلاین

به "قلعه و استراماچونی محروم نشدند؛ بیرانوند هم نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه و استراماچونی محروم نشدند؛ بیرانوند هم نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید