فیلم مجبوریم به جشنواره می رسد؟!

به گزارش وبلاگ فرافایلی، تمام فیلم برداری مجبوریم در 90 جلسه در صد لوکیشن در تهران اجرا شده که از این میان بخش عمده ای از آن در جنوب شهر تهران فیلم برداری شده است، اما همچون فیلم های گذشته درمیشیان از شمال شهر تا جنوب شهر را دربر می گیرد.

فیلم مجبوریم به جشنواره می رسد؟!

فیلم سینمایی مجبوریم تازه ترین فیلم رضا درمیشیان متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر شد. رضا درمیشیان با پُرکردن فرم جشنواره در آخرین روز مهلت ثبت نام آثار در جشنواره، متقاضی حضور مجبوریم شد تا نخستین نمایش این فیلم در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر باشد.

مجبوریم پنجمین فیلم درمیشیان پس از فیلم های بغض، عصبانی نیستم!، لانتوری و فیلم به نمایش در نیامده یواشکی است که کارگردانی و تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. تمام فیلم برداری مجبوریم در 90 جلسه در صد لوکیشن در تهران انجام شده که از این میان بخش عمده ای از آن در جنوب شهر تهران فیلم برداری شده است، اما همچون فیلم های گذشته درمیشیان از شمال شهر تا جنوب شهر را دربر می گیرد.

نکته جالب توجه این فیلم پربازیگر حضور نسل های مختلف بازیگران زن در مجبوریم است. ژاله علو، فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان و پردیس احمدیه نسل های مختلف بازیگران زن این فیلم را تشکیل می دهند. کیهان کلهر (موسیقی)، عبدالله اسکندری (طراح گریم)، هایده صفی یاری (تدوین)، محمدرضا دلپاک (طراحی و ترکیب صدا)، نظام الدین کیایی (صدابردار)، آیین ایرانی (فیلم بردار)، گلناز گلشن (طراح لباس)، امیرحسین حداد (طراح صحنه)، فواد بوربور (مدیر تولید)، مینا سنگ سفیدی (برنامه ریز) و نوشین جعفری (عکاس) از عواملی هستند که درمیشیان را در تولید فیلم همراهی کرده اند.

مجبوریم به سرمایه گذاری و تهیه کنندگی رضا درمیشیان تولید شده است.

منبع: فرادید

به "فیلم مجبوریم به جشنواره می رسد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم مجبوریم به جشنواره می رسد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید