خبرنگاران ترامپ: بایدن توانایی ذهنی برای کنترل تندروها ندارد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا، انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را مهم ترین انتخابات در تاریخ این کشور دانست و با انتقاد از عملکرد دموکرات ها در کنترل اعتراض ها، گفت بایدن توانایی ذهنی برای کنترل تندروها ندارد.

خبرنگاران ترامپ: بایدن توانایی ذهنی برای کنترل تندروها ندارد

دونالد ترامپ روز سه شنبه پیش از سفر به فلوریدا در جمع وبلاگ فرافایلی اظهار کرد: این مهمترین انتخابات در تاریخ کشور ما است. ما گروه های تندرویی را داریم که در اطراف بعضی هایی هستند که در راستا اشتباهی حرکت می کنند.

وی اضافه کرد: جو (بایدن) هیچ قدرتی ندارد، او توانایی ذهنی لازم را برای کنترل این افراد ندارد. من به شهرهایی که دموکرات ها مدیریت آن را برعهده دارند همچون پورتلند، پیسبرگ، راسچستر، لس آنجلس نگاه می کنم. آنها قوی نیستند، فکر نمی کنم دموکرات ها علاقه ای به کنترل آنها داشته باشند.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: آنها حتی می ترسند درباره مقررات قانونی صحبت کنند، آنها نمی توانند حتی یک کلمه مقررات قانونی صادر کنند. باید اضافه کنم که ساکنان روستا و حومه شهرها بیشتر به سمت ما گرایش دارند چرا که اگر دموکرات ها انتخاب شوند با خشونت و جرایم روبرو خواهند شد.

ترامپ اضافه کرد: به همین خاطر است که این انتخابات برای ما مهم ترین انتخابات در کشور محسوب می شود.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 13 آبان ماه امسال برگزار می شود که از طرف جمهوریخواهان دونالد ترامپ و از طرف دموکرات ها جو بایدن رقابت خواهد کرد.

مایک پنس و کامالا هریس هم همتایان انتخاباتی این دو رقیب ریاست جمهوری آمریکا هستند. ترامپ به جای حل مسائل ساختاری و نهادینه شده آمریکا علیه نژاد رنگین پوستان، از خشونت های برخاسته از اعتراض های ضد تبعیض نژادی علیه دموکرات ها استفاده می کند.

وی در کلیپ های تبلیغاتی نشان می دهد در صورت پیروزی بایدن، خشونت طلبان مستولی شده و زنان و مردان روستایی و حومه شهرها که عمدتا در سنین بالایی هستند را در معرض خطر قرار می دهند.

از سوی دیگر، دموکرات ها هم این انتخابات را مهم ترین انتخابات تاریخ این کشور می دانند و در تلاشند ترامپ را به عنوان معدود روسای جمهوری یک دوره ای در تاریخ این کشور به ثبت برسانند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترامپ: بایدن توانایی ذهنی برای کنترل تندروها ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ: بایدن توانایی ذهنی برای کنترل تندروها ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید