جاده چالوس امروز یکطرفه می شود

به گزارش وبلاگ فرافایلی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به رانندگانی که قصد سفر به محورهای کوهستانی را دارند، تاکید کرد که تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.

جاده چالوس امروز یکطرفه می شود

به گزارش وبلاگ فرافایلی به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون ترافیک در کلیه محورهای مواصلاتی روان است و فعلا مداخلات جوی جدی نداریم.

وی با بیان اینکه هم اکنون در محدوده آبعلی تردد پرحجم است، همچنین گفت: امروز 18 بهمن ماه قرار است از ساعت 15 در جاده چالوس از سمت تهران به سمت شمال محدودیت ترافیکی اعمال شود.

همچنین با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر بارش برف و باران در برخی نقاط کشور همچون شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مرکزی و در ارتفاعات و نقاط سردسیر، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: رانندگانی که برای امشب و فردا قصد سفر به محورهای کوهستانی را دارند، تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ را برای سفر به استان های شمالی، شمال غربی و غرب کشور به همراه داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جاده چالوس امروز یکطرفه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده چالوس امروز یکطرفه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید