تذکر شورای رقابت به خودرویی ها ، افزایش قیمت خودرو باید طبق فرمول باشد ، خودروسازان تا اعلام قیمت خودروهای مونتاژی صبر کنند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، شورای رقابت در نامه ای خطاب به سازمان حمایت و همچنین وزارت صمت بر این نکته تاکید کرد که افزایش قیمت محصولات مغایر با فرمول شورا مجاز نیست.

تذکر شورای رقابت به خودرویی ها ، افزایش قیمت خودرو باید طبق فرمول باشد ، خودروسازان تا اعلام قیمت خودروهای مونتاژی صبر کنند

به گزارش وبلاگ فرافایلی، شورای رقابت در نامه ای با امضای محمود دودانگه، نایب رئیس این شورا خطاب به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین رونوشت به معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت بر این نکته تاکید کرد که هرگونه رویه های مغایر با دستورالعمل 543 و مصوبات این شورا از جمله تعیین یا افزایش قیمت محصولات خودروسازان از طریق ایشان مجاز نیست.

در این راستا، سپهر دادجوی توکلی با اشاره به تعیین میزان افزایش قیمت محصولات داخلی خودروسازان از طریق شورای رقابت عنوان کرد: هنوز میزان افزایش قیمت خودروهای مونتاژی از طریق شورای رقابت تعیین تکلیف نشده است و در این میان برخی شرکت ها در افزایش قیمت خودروهای مونتاژی پیش دستی کرده و قبل از دستورالعمل شورا اقدام به افزایش قیمت این محصولات کرده اند. درحالی که این اقدام مجاز نیست.

وی ادامه داد: افزایش قیمت باید طبق فرمول باشد و باید تا زمانی که شورای رقابت قیمت خودروهای مونتاژی را اعلام می کند، صبر کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تذکر شورای رقابت به خودرویی ها ، افزایش قیمت خودرو باید طبق فرمول باشد ، خودروسازان تا اعلام قیمت خودروهای مونتاژی صبر کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر شورای رقابت به خودرویی ها ، افزایش قیمت خودرو باید طبق فرمول باشد ، خودروسازان تا اعلام قیمت خودروهای مونتاژی صبر کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید