برگزاری جشنواره سنتورنوازی غرب کشور در اهواز

به گزارش وبلاگ فرافایلی، مسئول واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان از برگزاری دومین جشنواره سنتورنوازی غرب کشور با عنوان پایور به میزبانی اهواز خبر داد.

برگزاری جشنواره سنتورنوازی غرب کشور در اهواز

به گزارش وبلاگ فرافایلی به نقل از ایسنا، سجاد کوراوند در خصوص دومین جشنواره سنتورنوازی غرب کشور تحت عنوان پایور، اظهار کرد: این جشنواره با حضور استان های خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، ایلام و کرمانشاه برگزار می شود.

وی با بیان این که این جشنواره در چهار رده سنی 10 تا 13، 14 تا 17، 18 تا 22 و 23 تا 28 سال برگزار می شود، توضیح داد: پس از ارسال و داوری آثار، از پذیرفته شدگان برای اجرای صحنه ای و شرکت در جشنواره دعوت به عمل خواهد آمد.

کوراوند اضافه کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره به نفرات برگزیده هر گروه سنی هدایایی اهدا می شود.

وی مهلت ارسال آثار را تا 30 دی 98 مطرح نمود و اضافه کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی اهواز، امانیه خیابان دز شرقی، واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان به صورت تصویری ارسال کنند.

به نقل از حوزه هنری خوزستان، مسئول واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان یادآور شد: هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره باید به اجرای گوشه ها و قطعات ضربی از ردیف میرزا عبدالله و ابوالحسن خان صبا و ردیف پایور به اجرا بپردازند.

وی با اشاره به این که اساس و پایه این جشنواره موسیقی دستگاهی است، اظهار کرد: متولی این برنامه حوزه هنری خوزستان است که تلاش می شود در سال های آینده به صورت فراتر و کشوری برگزار شود.

علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به نشانی اهواز، امانیه خیابان دز شرقی، بین عارف و لقمان، واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان به صورت تصویری ارسال و برای اطلاعات بیشتر با شماره 09169942930 تماس حاصل کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "برگزاری جشنواره سنتورنوازی غرب کشور در اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره سنتورنوازی غرب کشور در اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید