النجبا: حماقت آمریکا قواعد درگیری در منطقه را تغییر خواهد داد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، جنبش النجباء عراق با انتشار بیانیه شدیداللحنی، حمله آمریکا به الحشد الشعبی را محکوم و تأکید کرد که ملت عراق از مرحله مقاومت مشروع وارد مرحله مقاومت واجب در برابر جنایات آمریکا خواهند شد.

النجبا: حماقت آمریکا قواعد درگیری در منطقه را تغییر خواهد داد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فرافایلی، جنگنده های آمریکایی بامداد امروز آدینه پایگاه حزب الله عراق در شهر جرف الصخر در استان بابل و پایگاه های وابسته به الحشد الشعبی به استان های صلاح الدین، بابل، بصره و کربلا را هدف قرار دادند.

جنبش النجباء عراق با انتشار بیانیه شدیداللحنی به این تجاوز آمریکایی واکنش نشان داد و تأکید کرد: آمریکا در نهایت تکبر و سبک مغزی با نیرو های اشغالگر و غیر قانونی خود در خاک مقدس عراق، به ارتکاب جنایات و حملات خود به مقر های الحشد الشعبی، نیرو های ضربتی، نیرو های ارتش عراق و فرودگاه غیر نظامی کربلا ادامه می دهد.

شبکه النجباء این بیانیه را منتشر و به نقل از آن تأکید کرد، این حملات نقض حاکمیت زمینی و هوایی عراق است که در میان سکوت رسانه ای بین المللی و رسمی و رسانه های داخلی عراق انجام شده است؛ رسانه های داخلی عراقی که روز گذشته به خاطر حمله به نیرو های آمریکا، صدایشان گوش دنیا را کَر نموده بود.

این جنبش ادامه داد: تداوم حماقت و تکبر آمریکایی ها، باعث درگیری در منطقه خواهد شد که در آن، قواعد درگیری تغییر خواهد نمود... و باعث خواهد شد که اکثریت ملت عراق از مرحله مقاومت مشروع (قانونی) وارد مرحله ای از مقاومت شوند که بر تمامی مجاهدانی واجب خواهد بود که آمریکا، پیشتر، آنان را آزموده و برایش بسیار سخت است که با این سرعت، آنان را فراموش کند.

النجباء تأکید کرد، مقاومت متحد عراق از امروز به بعد، در موضع خود علیه آمریکای اشغالگر و جنایاتش صدای ناهنجار مزدوران، بزدلان و فرومایگان را نخواهد شنید، بلکه دهان تمام کسانی را خواهد بست که پول های حرام سفارت آمریکا که به خون افراد بی گناه آغشته شده است، آنان را به گند کشیده است.

این جنبش در خاتمه خاطر نشان کرد، این اقدامات تا زمانی صورت خواهد گرفت که جریان مقاومت عراق بتواند طرح خود برای اخراج تمام نیرو های آمریکایی و خارجی از خاک عراق را اجرایی کند و خداوند قدرتمندتر و بزرگتر از طغیانگری و عظمت دروغین و جعلی آمریکاست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "النجبا: حماقت آمریکا قواعد درگیری در منطقه را تغییر خواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "النجبا: حماقت آمریکا قواعد درگیری در منطقه را تغییر خواهد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید