آب مورد احتیاج هتل جهانگردی تخت جمشید تامین شد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس از تامین آب مورد احتیاج هتل جهانگردی تخت جمشید اطلاع داد.

آب مورد احتیاج هتل جهانگردی تخت جمشید تامین شد

محمد فرخ زاده با بیان اهمیت توریستی تاریخی در شهرستان مرودشت ارائه خدمات رفاهی خصوصاً در کنار سایت جهانی تخت جمشید را برای توریستان ضروری دانست و گفت: هتل جهانگردی تخت جمشید یکی از مکان هایی است که می تواند خدمات خوبی را به توریستان شهرستان مرودشت ارائه کند ولیکن سال هاست 22 واحد اقامتی در 9 هکتار زمین محدود مانده و تهران نشین ها فکری به حال توسعه این سایت برای افزایش واحد های اقامتی و برطرف سایر احتیاج های توریستان از جمله خدمات رستورانی، مرکز تفریحی خانوادگی و... نکرده اند.

او گفت: البته اختلافاتی بین سازمان تامین اجتماعی کشور و سازمان بازنشستگی هم وجود دارد که دود آن به چشم فارس می رود.

رئیس کارگروه پنجره واحد پروژه های توریستی گفت: از طرفی متاسفانه این هتل سال ها در زمینه مقدار سهمیه تخصیصی آب مصرفی مسائلی را داشت که با طرح موضوع در کارگروه پنجره واحد و همکاری دلسوزانه همکاران حوزه آبفای استان با همراهی خوب و مشارکت مدیران اجرایی هتل مشکل تامین آب ظرف دو هفته آینده مرتفع می شود.

معاون هماهنگی امور زائرین و توریستی استانداری فارس در ادامه گفت: با توجه به ظرفیت های مختلف حوزه توریستی استان فارس اعم از توریستی تاریخی، سلامت، طبیعت گردی و... برترین راه جذب توریست سرمایه گذاری به وسیله بخش خصوصی جهت ارائه خدمات شایسته و با کیفیت است.

او گفت: درخواست های متعددی در زمینه های مختلف اعم از مجتمع های توریستی، اقامتگاه های بوم گردی، سفره خانه های سنتی، هتل ها، اردوگاه های توریستی و... در کارگروه برطرف موانع معاونت توریستی ارائه شده بود که با جلسات، بازدید های میدانی و پیگیری های متعدد بیش از 50 درصد از مسائل و مسائل برطرف گشت و این روند با قوت ادامه خواهد یافت.

وبلاگ فرافایلی فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آب مورد احتیاج هتل جهانگردی تخت جمشید تامین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب مورد احتیاج هتل جهانگردی تخت جمشید تامین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید