3 امتیاز مهم و شیرینی کسب کردیم، تراکتور هنوز هم شانس قهرمانی دارد

به گزارش خبرنگاران، حسین فرکی عصر امروز آدینه بعداز فزونی تیمش برابر تراکتور در جمع خبرنگاران حاضر در استادیوم یادگار امام تبریز گفت: بعداز شکست هایی که داشتیم بهترین اتفاق پیروزی برابر تراکتور بود.

3 امتیاز مهم و شیرینی کسب کردیم، تراکتور هنوز هم شانس قهرمانی دارد

وی با اشاره به اینکه از دریافت این سه امتیاز مسرور هستیم، گفت: البته از باخت پی در پی تراکتور مسرور نیستیم و وقتی شور و عشق طرفداران تراکتورسازی را می بینیم دوست داریم همواره در چنین استادیومی بازی کنیم.

وی با اشاره به اتفاقات بعد از بازی گفت: حاشیه هایی رخ داد که امیدوارم تکرار نشود. وقتی که امروز وارد استادیوم شدم و شور و شوق طرفداران تراکتورسازی را دیدم از این موضوع لذت بردم اما در فوتبال شکست نیز اتفاق می افتد و امروز تراکتورسازی مجدداً بازنده شد.

فرکی با بیان اینکه امیدوارم در دیدارهای آینده دیگر این موضوع برای تراکتورسازی تکرار نشود، گفت: تراکتور تیم بسیار خوبی است ولی باخت هایی که اتفاق افتاده برایشان نگرانی هایی به وجود امده است و فکر می کنم ادامه بازی ها را تراکتورسازی با برد تمام کند.

وی سپس در مورد آینده لیگ گفت: تراکتور هنوز هم شانس دارد. امیدوارم شاهد رقابت این تیم در بالای جدول باشیم. برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در ادامه بتوانند طرفدارانشان را مسرور نمایند.

وی با بیان اینکه امروز جناح های چپ و راست تراکتور را بستیم، گفت: امروز بازیکنان پیکان باغیرت بازی کردند و دو بازیکن هم در خط حمله گذاشتیم تا نیمه نگاهی به ضد حملات داشته باشیم ولی تمرکزشان روی دفاع باشد.

فرکی با تاکید بر اینکه با شناختی که از حریف داشتیم کناره ها را بستیم و با استفاده از دو هافبک دفاعی توانستیم خوب بازی کنیم، ادامه داد: در مرکز زمین آنها فعالیت می کردند تا توپ به عمق دفاع ما نرسد و این در تیم ما خوب رخ داد.

سرمربی پیکان با بیان اینکه تفاوت دو تیم در انگیزه بازیکنان بود، ادامه داد: در بازی با سایپا و پرسپولیس هم اگر یکدل و یک تیم بودیم نمی باختیم امروز برعکس بود و دقیقاً یکدل بودیم بخصوص اینکه در خانه تراکتورسازی بازی کردیم.

وی با اشاره به اینکه ما در این شرایط کار بزرگی برای تیم انجام دادیم، گفت: تراکتورسازی را در 5 هفته اخیر بررسی نموده بودیم و شناخت خوبی از این تیم داشتیم.

فرکی با تاکید بر اینکه مقابل تراکتورسازی همه چیز را پیش بینی نموده بودیم، گفت: طبق برنامه قرار بود در 15 دقیقه ابتدایی تراکتورسازی را مهار کنیم. نسبت به بازی گذشته روان تر و با برنامه تر بازی کردیم و هر چه گفته شده بود، در زمین اجرا شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "3 امتیاز مهم و شیرینی کسب کردیم، تراکتور هنوز هم شانس قهرمانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 امتیاز مهم و شیرینی کسب کردیم، تراکتور هنوز هم شانس قهرمانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید