گشت ارشاد به خیابان ها بازگشت؟

به گزارش وبلاگ فرافایلی، ایسنا نوشت: در روزهای اخیر چند حساب کاربری در فضای مجازی با انتشار تصاویری از یک خودروی ون متعلق به پلیس، از بازگشت ون های گشت های امنیت اخلاقی به سطح شهر خبر داده بودند، خبری که براساس آنالیز تصاویر و بعلاوه پیگیری های صورت گرفته از سوی خبرنگاران ایسنا، امکان تایید آن وجود ندارد و به نظر می رسد که فضاسازی رسانه ای باشد.

گشت ارشاد به خیابان ها بازگشت؟

به همین دلیل نیز پیگیری های خبرنگار ما نشان داد که در روزهای اخیر تا به امروز گشت های امنیت اخلاقی ماموریتی در سطح شهر نداشته اند. بعلاوه آنالیز تصویر منتشر شده نیز نشان می دهد که این خودرو صرفا یک دستگاه خودروی ون متعلق به پلیس بوده که در روزهای اخیر در نقاط مختلفی از شهر تردد داشته یا متوقف شده است، زاویه تصویر ثبت شده نیز طوری است که نمی توان آن را مربوط به گشت های امنیت اخلاقی دانست.

پلیس از ون ها در ماموریت های مختلفی استفاده می نماید که گشت های امنیت اخلاقی تنها یکی از موارد آن است و از این رو با استناد به یک تصویر منتشر شده از ون نمی توان نتیجه گرفت که این گشت ها به سطح شهر بازگشته اند، به ویژه آنکه پیگیری ها ازمراجع رسمی نیز بازگشت ون های گشت امنیت اخلاقی که در میان مردم به گشت ارشاد معروف شده را تایید نکرده است.

منبع: فرارو

به "گشت ارشاد به خیابان ها بازگشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گشت ارشاد به خیابان ها بازگشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید