کاراته کا المپیکی ایران مشکوک به کرونا شد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، امیرعباس لشگری عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کاراته گفت: به محض اینکه اطلاع یافتیم سجاد گنج زاده از ناحیه قفسه سینه احساس درد دارد بلافاصله اقدامات تشخیصی و بالینی را برای او انجام دادیم. در این رابطه سی تی اسکن ریه از او به عمل آمد که خوشبختانه مسئله ای نداشت و تست کرونا نیز از ایشان گرفته شد.

کاراته کا المپیکی ایران مشکوک به کرونا شد

وی ادامه داد: قرار است تا سه روز دیگر پاسخ این تست نیز اعلام بشود. همچنین به جهت اطمینان خاطر بیشترتست سطح اکسیژن خون، فشار خون و نوار قلب نیز انجام شد که از این نظر هم مسئله ای وجود نداشت.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کاراته تاکید کرد: از همسر آقای گنج زاده نیز سی تی اسکن و تست کرونا گرفته شد چرا که یکی از بستگان ایشان مشکوک به کرونا بوده است، در نتیجه از آقای گنج زاده خواستیم فعلاً به اتفاق همسر در قرنطینه خانگی باشند تا پاسخ تست ها تعیین شود.

عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش شرح داد: با توجه به اقدامات تشخیصی جای نگرانی وجود ندارد اما بهترین گزینه قرنطینه خانگی و مراقبت از ایشان است. از طرفی با توجه به اینکه گنج زاده در روزهای گذشته در یک اقدام تحسین برانگیز با همراهی پهلوانان کشتی از جمله کمیل قاسمی و حسن رحیمی به یاری خانواده های کم بضاعت شتافته است، از او خواستیم که فعلاً این کار خیرخواهانه را از طریق دوستانش پیگیری کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کاراته کا المپیکی ایران مشکوک به کرونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته کا المپیکی ایران مشکوک به کرونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید