پرسپولیس، آماده بازگشت وحید

با جذب کنعانی زادگان و محمد نادری، سرخپوشان در خط دفاعی دیگر مسئله ای از لحاظ بازیکن نخواهند داشت و قطعا بعد از اردوی آماده سازی، یک بازیکن از خط دفاع بیرون گذاشته خواهد شد.

پرسپولیس، آماده بازگشت وحید

این در حالی است که پرسپولیس کماکان در خط حمله با مشکل روبه روست و هنوز هیچ بازیکنی به این تیم اضافه نشده و گویا قرار است از بین طارمی و یک مهاجم خارجی یک بازیکن نهایی و در اردوی ترکیه به تیم اضافه گردد.

با وجود این باشگاه پرسپولیس در خط هافبک با توجه به ترافیک بازیکن در این پست همچنان به دنبال وحید امیری است. مسئولان پرسپولیس اعتقاد دارند امیری با توجه به چند پسته بودن بسیار می تواند به تیم یاری کند. مسئولان پرسپولیس مذاکرات ابتدایی را با این بازیکن شروع نموده اند اما نکته اینجاست که روز گذشته خبری از سوی یک رسانه ترکیه ای منتشر شد مبنی بر اینکه: وحید امیری در فصل جدید جایی در برنامه های اونای کارامان، سرمربی ترابزون ندارد و به همین خاطر به دنبال تیم جدیدی است.

تراکتورسازی تبریز با راهنمایی مصطفی دنیزلی به دنبال او بود ولی ترابزونی ها با این انتقال مخالفت کردند. از سوی دیگر سپاهان به صورت جدی دنبال امیری است، اما ترابزون اسپور برای فروش امیری به سپاهان 500هزار یورو درخواست نموده است.

در شرایطی که به نظر می رسید با توجه به مبلغ بالای رضایت نامه امیری انتقال او به پرسپولیس منتفی گردد وکیل این بازیکن با رد این خبر، اعلام نمود که به هیچ عنوان مبلغ رضایت نامه امیری این مبلغ نیست. شنیده ها حاکی از این است که هافبک ایرانی ترابزون چیزی نزدیک به 750هزار یورو همچنان از باشگاه خود طلبکار است و گفته می شد این بازیکن میخواهد با تخفیف دادن به باشگاه ترکیه ای رضایت نامه خود را دریافت کند تا برای مذاکرات نهایی با باشگاه پرسپولیس وارد گفت وگو گردد.

  • چه کسی بیرون می رود؟

درصورت جذب احتمالی امیری به پرسپولیس با توجه به پربودن لیست، کالدرون باید یک بازیکن دیگر را بیرون بگذارد. شنیده ها حاکی از این است که یک بازیکن بزرگسال تیم که در فصل گذشته هم روزهای خوبی را سپری نکرد جزو کاندیداهای بیرون گذاشته شدن از تیم است و اگر در اردوی ترکیه نتواند خودش را ثابت کند از تیم کنار گذاشته خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پرسپولیس، آماده بازگشت وحید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس، آماده بازگشت وحید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید