نسخه دیسکی Star Wars Outlaws برای نصب نیاز به اینترنت دارد

به گزارش وبلاگ فرافایلی، بازی جنگ ستارگان: قانون شکنان (Star Wars: Outlaws) را می توان یکی از مورد انتظارترین عناوین شرکت یوبیسافت (Ubisoft) دانست. این بازی قرار است به زودی عرضه شود و به همین دلیل خبرهای مختلف از آن در این مدت منتشر شده است. یکی از خبرهای جالب در مورد نسخه فیزیکی این بازی است.

نسخه دیسکی Star Wars Outlaws برای نصب نیاز به اینترنت دارد

طبق چیزی که اعلام شده، نسخه فیزیکی این بازی نیاز به اتصال به اینترنت برای نصب شدن دارد. این خبر زمانی منتشر شد که تصویر نسخه فیزیکی بازی قانون شکنان در اینترنت پخش شد. به این شکل که شرکت های فروشنده بازی تصاویر نسخه فیزیک این بازی را منتشر کرده و در ان نوشته شده که برای نصب نیاز به اتصال به اینترنت دارد.

در نتیجه حتی اگر شما نسخه فیزیکی این بازی را نیز تهیه کنید، برای نصب آن نیاز به اتصال به اینترنت خواهید داشت. پس برای اجرای اولیه این بازی نیز شما باید به اینترنت متصل باشید اما نکته مثبت اینجاست که پس از دریافت به روزرسانی ها و نصب بازی دیگر نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت. مخصوصاً اینکه این بازی یک عنوان تک نفره و داستانی است.

هنوز حجم بازی قانون شکنان معین نشده ولی با توجه به اینکه نیاز به اتصال به اینترنت برای نصب شدن دارد به احتمال زیاد بالای 50 گیگابایت است که روی یک دیسک بلوری عادی قابل بارگذاری است. همانطور که گفته شد پس از نصب و دریافت به روزرسانی کاربران دیگر نیازی به اینترنت برای تجربه این بازی نخواهند داشت.

بحث نیاز به اتصال به اینترنت برای نصب بازی چیز جدیدی در دنیای گیمینگ نیست. حتی بازی تک نفره قبلی شرکت یوبیسافت یعنی آواتار: مرزهای پندورا (Avatar: Frontiers of Pandora) نیز برای نصب شدن نیاز به اینترنت داشت و همین موضوع برای بازی های دیگر هم وجود داشته است.

طبق چیزی که شرکت ها برای این موضوع اعلام می کنند، این است که دریافت به روزرسانی روز عرضه برای این عناوین اجباری است. در نتیجه بازی مسائل خاصی داشته که تنها با این به روزرسانی ها از بین می رود. در نتیجه این اتصال به اینترنت به نفع کاربران بوده ولی امکان دارد که حجم آن زیاد باشد و آزاردهنده بشود.

بازی قانون شکنان یکی از عناوین بسیار مهم برای شرکت یوبیسافت است. این شرکت در حال حاضر نیاز به یک ناجی دارد تا از شرایط فعلی خود رهایی پیدا کند. بحث اخراج کارمندان و تعدیل نیرو قطعاً آسیب زیادی به این شرکت وارد کرده و از طرفی پروژه های متعدد منحل شده باعث شده تا یوبیسافت اعتبار خود را تا حد زیادی میان گیمرها هم از دست بدهد. در نتیجه داشتن یک مجموعه مثل جنگ ستارگان که موفقیت آن تا حد خوبی تضمین شده است، برای این شرکت الزامی است.

منبع: IGN

منبع: دیجیکالا مگ

به "نسخه دیسکی Star Wars Outlaws برای نصب نیاز به اینترنت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه دیسکی Star Wars Outlaws برای نصب نیاز به اینترنت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید